Wpis z mikrobloga

Wiele osób tutaj wypowiada się na temat czarnoskórych, więc, poznajcie moją perspektywę, jestem synem czarnego ojca i białej matki.
Przez całe życie, tak jak to inni czarni, słuchałem o sobie najgorszych obelg, tak samo jak od dziewczyn, jak i od chłopaków, o brudnym „imigrancie” z mopem na głowie, a teraz nagle dla Polaków (nie wszystkich) szczególnie młodych, stałem się zajebisty i cool, bo modny jest teraz rap. Myślę, że to wynika przede wszystkim z tego, że kojarzę im się z hajsem przez właśnie rap. Myślę, że stąd wzięły się wypowiedzi co niektórych o tym, że „Mokebe” ma łatwiej, to wszystko "media" itp przekłada się na modę na bycie z czarnoskórym chłopakiem. Co jest moim zdaniem kolejnym robieniem sobie mody a nie szczerym zainteresowaniem
#mokebe
Wyznawcaa - Wiele osób tutaj wypowiada się na temat czarnoskórych, więc, poznajcie mo...

źródło: evils-worse-than-racism

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
a nie szczerym zainteresowaniem


@Wyznawcaa:

a właśnie, że zainteresowaniem! Tak bylo, jest i będzie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Z wiadomego powodu, a rapy, srapy nie mają nic do tego. Zwłaszcza u kobiet.
Jeśi nie jestes skrajnie nieatrakcyjny, otyly czy #!$%@?, to raczej na zainteresowanie nie narzekasz (ew.nie będziesz narzekal, bo nie wiem ile masz lat). Szczególnie w głównych miastach wojewódzkich. Choc IMO lepiej ma murzyn cudzoziemiec,
  • Odpowiedz
  • 0
@spiegelglas: w tym roku kończę 18 , no właśnie nagle zainteresowanie i plotki na mój temat zaczęły się od mody na rap szczególnie drill, a w wojewódzkim mieście nie mieszkam to nie wiem + zawsze porównuje się mnie do raperów typu wyglądasz jak ten czy tamten, uwierz mi te teledyski przyciągają blachary
  • Odpowiedz