Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #tigla #tenkahyakken #yayoi #anime #

Jest problem kochani i potrzebuję waszej pomocy. Wiem, że niektórzy z was bawią się rozkręcaniem telefonów, więc temat do was.

Wczoraj delikatnie mówiąc #!$%@?ł mi się kontroler do Oculusa. Nie reaguje na baterię i coś lata w środku (nooo lekko pomogłem temu, aby coś latało w środku #bezmlotatonierobota xDDD). Te kontrolery od środka mają wtyki od baterii podłączoną kabelkami i wtykiem do płyty głównej, więc mam nadzieję, że tylko to się odpięło od wstrząsów i dam radę przylutować, ale nie o tym.

Kontrolery te mają śrubki Torx T5 i tutaj potrzebuję waszej rady... Jaki zestaw najlepiej kupić na zasadzie cena do jakości?
Kuźwa wszystkie aukcje na allegro to "po jednej śrubce zestaw do wyrzucenia".
Myślałem właśnie nad zestawem różnych tych małych śrubokrętów do telefonów itp., bo znając życie na przyszłość się już przyda, ale wszystkie te bity są wykonane z jakiegoś gównianego materiału, który jest miększy od śrub ( _)

A więc kooochani jak ktoś się zna to plx pomóżcie mi i podrzućcie linkiem, bo jak to grać w VRChat bez ręki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
BlackReven - #randomanimeshit #tigla #tenkahyakken #yayoi #anime #

Jest problem koch...

źródło: rozpacz i depresja

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Nadaje_z_piwnicy: Bo mnie zaro coś podupi. Byłem dzisiaj specjalnie w elektrycznym, w Aldi, Biedronce i nie chciało mi się nadrabiać 800 metrów, aby sprawdzić, czy jest coś takiego w Lidlu (°°
  • Odpowiedz
  • 1
@Nadaje_z_piwnicy: Kurcze już od 14. Mam nadzieję, że w poniedziałek jeszcze będą jakieś zestawy, bo nie ukrywam, że ten stojaczek też by mi się przydał do lutowania ()

Dzięki za info ()

Oczywiście czekam również na inne poleconka w razie jakby już nie było (,)
  • Odpowiedz
  • 1
@Nadaje_z_piwnicy: Hahah aż taki głupi to nie jestem (chyba), ale zawsze wyciągam, aby baterii nie zżarło.
Właśnie to mnie zaciekawiło też, że kończyłem grę wszystko spoko było, wyciągnąłem baterię jak zawsze, następnego dnia sprawdzam i dupa martwy kontroler. 3h kombinowania aby go ożywić i nic nie pomagało.

Poprzedniego dnia też mega mocno się spociłem (beat saber), więc możliwe, że jakaś korozja w środku się dostała, ale to już będzie inspekcja
  • Odpowiedz
@BlackReven:

Hahah aż taki głupi to nie jestem

Pisze na wszelki wypadek, naprawiałeś, kombinowałeś mogłeś niechcący zostawić.
Od potu nie powinno nic się stać, za mało wody na raz, poza tym konstrukcja powinna być na tyle szczelna ze przy tak małej ilości "płynu" nie powinno się nic dostać do środka.
  • Odpowiedz
@BlackReven: a sprawdzałeś czy baterie nie są rozładowane? ( ) Co do wkrętaków to w sumie nic nie polecę, ale ten zestaw z lidla wydaję się spoko, nawet jeśli wykonany z gównolitu, to na parę użyć i tak wystarczy () Natomiast odnośnie samej usterki, to bez dostania się do środka to można sobie gdybać, ale takie usterki gdzie urządzenie
  • Odpowiedz