Wpis z mikrobloga

@aegispolis: O kim pajacu piszesz? Ja sobie śmieszkuje z jednej partii i jej ludzi w oderwaniu od swoich poglądów i preferencji. Idź się lecz bo to się kwalifikuje na specjalistę a potem do książek, może nauczysz się co to ironia.

Ale czego oczekiwać po neuropku, w swojej oblężonej fikcyjnej twierdzy xD

XD

typowy leftlibek

i pewnie masz konto na tt z # silnirazem
@zdrajczyciel: Może tutaj jesteście zbyt młodzi żeby to pamiętać a artykuły z nagraniami pousuwane to kiedyś było tak:
- Pierwszą kadencję te dwie partie startowały jako PoPis - mieli to na plakatach że głosujesz na ich koalicję.
- Jedni dostali więcej od drugich trochę głosów, równowaga się zaburzyła i się niby pokłócili
- Jest nagrane że się ustawiają że będą rządzić naprzemiennie. Słynne "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych"
@aegispolis: no nigdy nie odejdą bo mają z tego kasę.Tu nie chodzi o wyborców KO bo oni mają stałych wyborców.Tu chodzi o to jak Takie Tusku chce pozyskać wyborców.KO pozyskało teraz drugiego Kononowicza bo do Leppera za daleko.I szopka będzie trwała jak z nowoczesną.

Ps.o świecie i ludziach to ty jeszcze mało wiesz.Wiec nie obrażaj ludzi ,którzy mają jakiekolwiek pojęcie i doświadczenie.
1000 lat PiSu mamy jak w banku


@zdrajczyciel:

A to wiadomo od dawna.

Zero pomysłu, zero propozycji, zero planu.

Plan na wybory: Pis jest zły i ch#j!

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chcą u nas zrobić system dwupartyjny wzorem USA bo wiadomo


@Adolf_HODLer:

Chyba wzorem Niemiec. Partii jest kilka, a rządzą dwie.
@ScoobyDude: A najzabawniejsze, że wyhodowali tych KODziarzy i Silnych Razem i teraz są zakładnikami tak jak było z Nitrasem i jakimś #!$%@? tłiterowiczem ADAM xDD I jak sięgać po elektorat pivotalny np. z PiS jak takich ludzi takie skrajniaki odstraszają. To już w PiSie mają więcej RiGCZu wystawiając tego Oskarka pięknoustego, bo ten zbierze od babć głosy jako ten "młody wspaniały człowiek"

Widać po komciach neuropków, że ich boli to co
Straszne. 8 lat i ciągle bez opozycji realnej dla PiSu.


@zdrajczyciel:

M.in. dlatego uważam, że wcale nie sa ustawini z PiS, że raz my, raz oni. Bo byłby jasny przekaz My A, a oni B.
A PO od sasa do lasa - imigracja dobra, imigracja zla, wyższe emerytury beda, nie beda. Wojny nie będzie, oooo jest wojna, a nie mówiliśmy?
Partia dla wyborcy bez poglądów, bez zdania, bez refleksji...
@Goblin01: noo a z czego założył partię?On chyba elektrykiem był?Czy kominy czyścił?Marka Niemka która po Polsku nie mówiła.Elita polityczna.Jak ja bym ci napisał o powiązaniach polityczno biznesowych to byś tylko machnął ręką i powiedział jeden wielki #!$%@?.ale nie napiszę bo mam pracę z której mam pieniądze i się cieszę.