Wpis z mikrobloga

@Kameleon1: filmax, tele5, polsaty viasat, biznes 24, Antena, BBC lifestyle, Bollywood, i sporo wiecej ale nie chce mi sie znowu sprawdzac. Bylo kilka godzin ok jak im zglosilem a dzisiaj od rana znowu to samo. Na jakim serwerze jestes? ja na 8.troy
EDIT: przelaczylem sie na de.troy i tez to samo
  • Odpowiedz
@Programista500plus też na tym samym serwerze a to możliwe że nie działają no ja ich nie mam akurat tych kanałów bo sobie listę ułożyłem swoją pod siebie jedynie mam Polsat viasat Nature i rzeczywiście nie działa....
  • Odpowiedz
tak właśnie używam, tylko czasem buforuje. Dlatego pytam o alternatywy zanim wykupie za 5 euro


@krol_magnezu: niestety te dzbany z tvteam pozmieniali cos w listach. Pomimo tego, ze lista jest hls niektore kanaly ida jak zwykle TS i dlatego buforuje. Na hls bylo elegancko oglalem caly dzien bez zadnego chrupniecia. No niestety jest tanio? Jest tanio. Jest dobrze? Jest tanio.
Btw nie musisz zasilac za 5EUR. Polski pakiet kosztuje 1.9USD na
  • Odpowiedz
tv team jest słaby, tenisa też się nie dało oglądać, ciągle ściny. Po powrocie na teleele niebo a ziemia


@martinezzpl: zalezy jaki kanal i jaki serwer wybierzesz no i czy jest hls. 8.troy ma taka sama trase i serwery jak plusx wiec to kwestia ustawien po ich stronie zeby bylo hls i wtedy jak juz dziala to elegancko.
  • Odpowiedz