Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może ja jestem jakiś głupi i nie rozumiem, ale... Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego to ZAWSZE polski klub niedomaga fizycznie lub nie jest przygotowany mentalnie do spotkania?

Tak jakby w polskim zespole grali przedszkolacy, którym trzeba zawsze mówić "Dzieciaczki, nie boimy się. Oni nie gryzą, proszę kopać piłkę prosto i bez względu na wynik jesteśmy zwycięzcami".

Przecież to jest jakiś kabaret xd

#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kimunyest95: bo znowu kolejny #!$%@? sztab szkoleniowy dojechał piłkarzy z myślą ma szczyt formy w grupie. Stąd komentatorzy mówili o złych wynikach fizycznych przed meczem.
  • Odpowiedz
nie jest przygotowany mentalnie do spotkania?


@kimunyest95: Raków trzymający mentalnie obronę Częstochowy przez 90 minut, Legia strzelająca bramki na zawołanie gdy musi odrabiać, ale polski klub ZAWSZE nie daje rady mentalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 1
@tyrytyty: nawet jak przejdą, to jest w tym dużą doza szczęścia. Nigdy nie wygrywamy czysto piłkarsko tlamszac nawet dużo słabszego przeciwnika.

Nawet jak przeciwnik jest dużo gorszy, to i tak wciśnie frajerskiego gola jak Spartak Lechowi w pierwszym meczu.
  • Odpowiedz