Wpis z mikrobloga

Czyli Szelidze zostało tylko walenie w worek treningowy w piwnicy... nie swojej piwnicy tylko trenera któremu rucha żonę xD
Tak to jest jak się kreujesz na zasadowca, a równocześnie łamiesz WSZELKIE zasady xD
Nawet normalny człowiek który gardzi ulicznikami, grypserą itp. wie, że cudzej kobiety się nie tyka. A Szeliga co? No właśnie
#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
@marv0oo: Takiemu to na dobre może wyjść, jego walki to #!$%@? wiatraków i cepów i żaden trener jakoś tego zmienić nie mógł.
A tak to może se porobi jakieś interwały czy inne kardio i nie będzie tracił oddechu po 30s xD
  • Odpowiedz
  • 0
@xloginlogin123: Ja mam w dupie jego dobro. Ja chcę, żeby ten kiep się bił z zawodowcami i dostawał #!$%@? jak z Normanem czy Wampirem.
Jak mi jest smutno to odpalam powtórkę walki z Parke i od razu mi się polepsza humor, jak widzę, jak Norman go anihiluje. Poezja
  • Odpowiedz
@marv0oo: No nie zgodzę się z tobą.
Ten troglodyta po przegranej z jakimś parkiem czy innym wrzoskiem będzie sobie tłumaczył że no przegrał ale dostał #!$%@? od zawodowca koniec końców.
Ja bym wolał by dostawał od jakiś borowików co się bić nie potrafią, to będzie upokorzenie.
  • Odpowiedz
  • 0
Ten troglodyta po przegranej z jakimś parkiem czy innym wrzoskiem będzie sobie tłumaczył że no przegrał ale dostał #!$%@? od zawodowca koniec końców.


@xloginlogin123: No i niech się tak tłumaczy. Takie kity to może ten dzieciak jego Trenera brać na poważnie. Dostanie #!$%@?, będzie gadał głupoty, wygwizdają go i cyrk kręci się dalej. Jak dobrze pójdzie, to po Ntym #!$%@? skończy jak jego były trener
  • Odpowiedz