Wpis z mikrobloga

Próbuję budować backlinki, bo na tle konkurencji, mam ich śmiesznie mało.
Wziąłem Semrusha na próbę i postanowiłem przeanalizować konkurencje. Odkryłem, że ci najmocniejsi, mała bardzo dużo linków nofollow z różnych for, katalogów i tego typ szrotów, których autorithy score jest na poziomie 20-30 punktów.

Wiem, że muszę budować więcej backlinków, ale czy jestem skazany na takie same działania?
Konkurencja ma dosłownie kilka linków z domen o ratingu 70-90.

Czy jest szansa, że jeśli uda mi się zorganizować dobrej jakości linki (artykuły sponsorowane w dużych portalach), to będę mógł się bić z nimi o wyższe pozycje?

Konkurencja np. prowadzi takie działania - https://community.windy.com/user/carnet
Domena co prawda o autorytecie 76, ale to w ogóle ma sens, jeśli jest nofollow?

#seo
  • 8
  • Odpowiedz
Analiza zrobiona przez C iebie i pytania wskazują co nie musisz robić albo co trzeba uniknąć aby było lepiej. POwielanie czyjejś strategii w 100% nie ma sensu.

Spam score nie jest czynnikiem jakimkolwiek - zapomnij o nim.

Szany na bicie się na grube frazy z aert. sponsorowanych - nie masz żadnych szans bez analizy branży i nakreslenia planu działania plus oparcie go o biznes. Jesli pozycjonujesz np. skarpetki to nie zaczynasz od
  • Odpowiedz
  • 0
@seozgred: mam trochę pytań i znalazłem na Twojej stronie ofertę konsultacji, to jest aktualne?
Można się do Ciebie umówić np. na przyszły tydzień? Zebrałbym wszystkie pytania i oczywiście wcześniej podesłał.
  • Odpowiedz