Wpis z mikrobloga

@hager: mojemu ziomkowi jak odłączyli prąd i licznik zabrali, bo zapominał opłacać rachunki, to zapomnieli zasilania do skrzynki wyłączyć, połączyłem mu kable i przez 3 lata za darmo miał bez licznika żadnego bez umowy bez płacenia i bez problemu
z fartem
  • Odpowiedz
@dzieju41: akurat z orkiestrą to nie miałem zbytnio styczności nigdy, ale w podstawówce na jasełkach jakichś, albo apelu czy tam innej takiej imprezie okolicznościowej grałem na cymbałkach kolędy jakiejś grupowo, bo tam chyba z 5 osób naraz grało
z fartem
  • Odpowiedz
@hager: te umowy terminowe to mają tę #!$%@?ą opłatę handlową po 100zł na każdy rachunek

bierz taryfę sprzedawcy bezterminową bez tych głupich opłat

będą cię straszyć, że nie masz tam gwarancji ceny kWh ale nie wierz im, bo nawet z gwarancją ceny właśnie opłatami dodatkowymi ci podbiją rachunek, żeby im się cyferki zgadzały
  • Odpowiedz
@Hissis nikt nie zapomniał bo zasilania się nie odcina tylko wyłącza i plombuje zabezpieczenia główne. Rozumiem, że chwalisz się z popełnienia przestępstwa. Twój fart że nikt za to nie miał sprawy i solidnej kary, no ale być takim dzbanem też trzeba mieć farta.
  • Odpowiedz
@sberatel: mordo, ludzie z elektrowni otworzyli na klatce schodowej skrzynkę z licznikiem, na korytarzu koło ziomka drzwi, odkręcili licznik, zostawili niezaizolowane nawet kable pod napięciem w otwartej skrzynce, bez żadnej kłódki ani zamka, jeżeli ktoś miał farta w tej sytuacji, to z pewnością oni, bo równie dobrze dziecko mogło otworzyć te skrzynkę, złapać za przewód i się zabić, a wtedy oni byliby za to odpowiedzialni, zdaję sobie sprawę, że złączenie dwóch
  • Odpowiedz
@sberatel: no nie wiem, tak czy inaczej to przez 3 lata było wszystko spoko a ziomeczek cieszył się darmowym prądem, no ale rozumiem , że nie każdy jest człowiekiem mojego pokroju czy tam moich znajomych, normalni ludzie wolą kręcić afery, czekać kilka dni na podłączenie, a potem normalnie płacić uczciwie, no nic nie poradzę, było minęło
z fartem
  • Odpowiedz