Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi, że rosja ma zacofane wojska i wszystko
podczas ich defilad jest robione wyłącznie na pokaz, ale porównując ich dwfiladę z naszą, czy nawet defiladę ukraińską (sprzed wojny) z naszą to jest mi wstyd, że nie potrafimy mimo zajebistego, nowoczesnego sprzętu zrobić w Polsce defilady na poziomie... #defilada #wojsko
  • 7
  • Odpowiedz
@Johnny_M12: Nawet realizacjaa białoruskiej bije na głowe naszych paralityków z rezyserki pokazujacych sprzet w przypadkowej kolejenosci z wracaniem do tego co juz było 2 minuty temu i omijaniem czegoś innego.
  • Odpowiedz
  • 2
@Poldek0000 nie nie była spoko, według mnie też słabo to wyglądało. możliwe że przez realizację ale to już nie ważne.
Mi tą drogą nie pasowała xd
  • Odpowiedz
  • 2
@fraciu: Dokładnie. Ja nie wiem, czy w Polsce nie ma już szerokich reprezentacyjnych ulic, że musimy defilady robić na takiej wąziutkiej gdzie ledwo czołgi się mieszczą?
  • Odpowiedz
@fraciu
w sumie to forma pikników bardziej mi pasowała (no może za wyjątkiem tych niskich przelotów nad miastem - te widziałem na próbach jak utknąłem na moście gdanskim ).
było nawet lepiej bo "gęściej latali" i mam wrażenie że w sobotę było więcej maszyn
  • Odpowiedz
@Johnny_M12: a gdzie to #!$%@? mieli zrobić? Na obwodnicy Warszawy?
Gdzie są, w miarę w centrum, w Warszawie, szersze ulice, na które spokojnie dojedzie tyle wielkiego sprzętu i przy okazji nie zablokuje miasta na tydzień?
  • Odpowiedz