Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner w to akurat mam wbite, bardziej chodzi o to że już nie będą produkowane w tej postaci więc kwestia inwestycji czy z czasem nie będą szły cenowo do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo to czy ktoś mi powie czy mam ładne buty czy brzydkie to mam gdzieś XD Najważniejsze że są turbo wygodne
  • Odpowiedz
poczytaj o czymś takim jak resell ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maikeleleq: W sensie sprzedaż? Tak, właśnie ci sprzedali te buty. Razem z marketingową papką, że będą rosły na wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maikeleleq no to jordany a nie yeezy xd zwlaszcza ze na jordany ostatnio byla moda i kazdy szukal zeby kupic, nwm powodzenia ale ja kupilam nowe z metkami za 1500 i dopoki sa w takich cenach a na dropie za 1000 i latwo mozna zlapac to nikt drozej nie odkupi od Ciebie
  • Odpowiedz
poczytaj o czymś takim jak resell ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maikeleleq: I tutaj jest właśnie ogromny problem. Myślenie kategorią resellu jest bardzo lekkomyślne i zgubne o czym chociażby bardzo mocno swojego czasu przekonały się osoby które wręcz hurtowo kupowały bogo supa jak spadło z ceny bo hype opadł.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Nikt nie zna następnych ruchów Ye ani Adidasa, więc nikt nie odpowie czy trzymać lub nie. Jak te parki to dla Ciebie za dużo, to zwróć. Jeśli możesz holdować, to zaryzykuj. Na pewno się kończy pewna era tego buta i może cena wzrosnąć, ale nie wiadomo kiedy.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Generalnie jeśli chodzi o te buty to prawdopodobnie przez następne kilka lat nie będą nic warte bo jest ich za dużo na rynku po prostu, ale za 7-10 pewnie będą wręcz bardzo dobrze cenę trzymać i będą czymś takim jak te yeezy co od nike wychodziły. To trochę tak jak ze starymi samochodami w Polsce w pewnym momencie maluch były po kilkaset złotych dziś kilkadziesiąt koła.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: widzę, ze trafiłeś na specjalistów XD. „inwestowac w buty” i już wiesz z kim gadasz. Jakie cw masz tych jezusków? Jeśli jakieś, które aktualnie trzymają cenę, to holduj.
  • Odpowiedz