Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Panie Piotrze.
Jesteśmy fundacją promującą zdrowy tryb życia, sport oraz efektywne rozwiązania treningowe.
Chcielibyśmy się dowiedzieć, ile kosztowałaby reklama na Pana plecach podczas walki na Fame MMA.
Chodzi o hasło, promujące naszą kampanię społeczną. Brzmi ono:
"Regularny ruch pomoże wam wytrzymać złożone treningi już teraz"
Pozdrawiam serdecznie i liczę na owocną współpracę.
#famemma
wcfilmowe - Dzień dobry, Panie Piotrze.
Jesteśmy fundacją promującą zdrowy tryb życia...

źródło: RZT

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Zakarys: Jego mózg nie żyje. Mózg to człowiek, jego osobowość. Facet to warzywo.
Skąd wiesz, ze on się kręcił? Może ona go potrzebowała. Jest młoda, zdrowa/ Ma potrzeby emocjonalne i seksualne.
Dziewczyna ma 100% prawa do ułożenia sobie życia.
To super, ze kogoś znalazłą, Dzieciaki też potrzebują ojczyma.
  • Odpowiedz
  • 19
@editores: oczywiście, że ma prawo ułożyć sobie życie, nawet jakby jej mężowi nic się nie stało to mogła wziąć z nim rozwód i układać sobie życie jak jej się tylko podoba. Natomiast #!$%@? takich akcji jak oni, w których najpierw ta baba chodzi po mediach i płacze jaka to ją tragedia spotkała, jak kocha męża i zbiera na jego leczenie, bo jej ciężko, a później ruchając się z jego kumplem
  • Odpowiedz
@Bojestestu: przecież ona się nim opiekuje. zrobila wszystko co było możliwe. teraz ciało faceta będzie żyło jeszcze 20-30 lat, a ona ma prawo do ułożenia sobie swojego życia.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Minęły dwa lata. Oswoiła się a tą sytuacją. Dostała informacje od lekarzy, że mąż już się nie obudzi.
W 100% ją popieram. Niech będzie szczęśliwa.
  • Odpowiedz
@Zakarys: wyzywaj mnie dalej. ulżyj sobie przegrywie.
Jeżeli byłbym w śpiączce, to moja żona ma moje PEŁNE błogosławieństwo, żeby ułożyć sobie życie z kimś inny.
  • Odpowiedz
@editores nie wyzwałem ciebie, powiedziałem kim jesteś, zabolało? Kręcił byś się koło żony kolegi gdyby powinęła mu się noga albo wyjechałby daleko do pracy?
  • Odpowiedz
@Zakarys: jemu nie powinęła się noga i nie wyjechał daleko. On ma uszkodzony mózg. Zostało ciało i chemia.
Poza tym nawet gdyby żył, to ludzie się rozstają i mają prawo wiązać się z kim chcą.
  • Odpowiedz
@editores ja jebię jaki ty jesteś odklejony. Po pierwsze ON ŻYJE, to jest fakt, gdyby nie żył byłby w trumnie. Po drugie gdyby był zdrowy i się rozstawali to chłop miałby na to wpływ, mógł próbować ratować związek albo się pogodzić, nie byłoby tematu. Ale jeżeli stała Ci się krzywda a dupodajka nie odebrała ciebie ze szpitala i myślała tylko jak wyciągnąć na ciebie kasę dając dupy Szelidze, a teraz mając
  • Odpowiedz