Wpis z mikrobloga

Mirasy, chciałbym sobie kupić #ps4 do takiego niedzielnego grania kanapowego - imprezy ze znajomymi, jakiś coop z różowym, może czasem jakiś Wiesiek w pojedynkę. Jako że nie mam dużych wymagań, bo czasu nie granie niezbyt dużo to oczekuje że konsola będzie działała bez zarzutu, w miarę cicho i tyle :⁠-⁠) Myślę o sprzęcie z drugiej ręki. Tyle że jak się rozglądam po olx i allegro to można się nadziać - gość napisał że konsola mało używana, ma ją 1,5 roku i nie ma czasu na granie, ale plomba zerwana bo poszła do serwisu żeby wyczyścić i wymienić pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°) seems legit. Stąd pytanie - jakieś źródła konsol z drugiej ręki godne polecenia? Myślę o kupnie z serwisu który mi to sprawdzi. Czy w ogóle nie ma sensu kupować z drugiej ręki?

#playstation #playstation4
  • 6
  • Odpowiedz
@maxtoon z pierwszej ręki to już raczej nie kupisz. No chyba za w cenie kosmicznej. Z tego co wiem to nie ma sklepu który by się zajmował sprzedażą konsol używanych sprawdzonych. Ewentualnie bym szukał jakiś komisów na allegro co się czymś takim zajmują.
  • Odpowiedz
@maxtoon: Ja kupiłem w gamestopie, ale w Polsce nic takiego nie działa na większą skalę. Wydaje mi się że pierwsza lepsza konsola z allegro będzie zwyczajnie sprawna, choć może być brudna w środku. Tak naprawdę takie sprzęty się przesadnie nie psują, więc mała szansa że coś się stanie. Bardziej obawiałbym się o stan i oryginalność padów, ale sprawdzenie tego dla ds4 przez samo zdjęcie jest raczej niemożliwe. Generalnie slimka powinna być
  • Odpowiedz