Wpis z mikrobloga

#realmadryt

Jestem wielkim fanem Mbappe, to potencjalnie godny zastępca Zidane'a we francuskiej piłce.

Czy chciałbym go w Realu? Tak.

Czy skreśliłem go za poprzedni rok? Nie. Nie znam kulisów, PSG to dziwny twór, jakieś naciski od Macrona, masakra. Pociąg o nazwie Real dalej na niego czekał wg mnie. W tym roku dalej miał szansę, drugą szansę, do niego wskoczyć, na własne zresztą życzenie.

Ale jeśli przedłuży, to niech #!$%@?. Szkoda go będzie jako piłkarza, ale jako człowiek powinien być w Madrycie spalony. Zwłaszcza, że Real zawsze zwraca uwagę na swoje klubowe wartości i z tego względu nie wzięto śmiecia Suareza.

A jeśli przedłuży to mamy kilka hipotez, dlaczego:
-najprostsza, łasy na kasę jak #!$%@?
-Real był tylko narzędziem do negocjacji kontraktu
-wiadome było, że Real zagiął parol na Mbappe, przedłużająca się saga mogła być ustawiona, by Real pozostał bez napastnika, zawsze to jeden słabszy rywal w LM
-Mbappe kocha Paryż i od zawsze miał w dupie Madryt

Choć też jeśli hipotezy 2-4 okazałyby się prawdziwe, to jak do jasnej cholery działa zarząd klubu, by nie widzieć z bliska takich rzeczy?
  • 2
  • Odpowiedz
@FotDK Podałeś dobre argumenty ale trzeba zobaczyć co w jego wieku osiągnęli Ronaldo czy Messi. Gdzie jest teraz Haaland. Z roku na rok wszystko mu odjeżdża, oprócz pieniędzy oczywiście.
Pytanie czy on chce dołączyć do top ligi i bić się co roku o LM. W Realu jest super projekt. Serio bardzo mu się dziwię.
  • Odpowiedz