Wpis z mikrobloga

@pppiotr: mam s22 ultra i mnie już denerwuje , zaloguj się tu zaloguj się tam , nachalne aktualizacje co 2 dzień , pytania gogle typu o panie byleś w tej restauracji może opinie napiszesz włączanie samoistne asystenta głosowego etc już mnie to zaczyna denerwować
@PongPingPONG: Na Pixelu 4a nie mam takich problemów. Natomiast na iPhone 13 mini miałem problemy w postaci fatalnej klawiatury systemowej, fatalnej obsługi gestami, brak wielozadaniowości i różne inne dziwne rzeczy. Żeby wyregulować głośność budzika musisz go ustawić przez aplikację zdrowie bo jak ustawisz przez zegar to nie ma opcji regulacji głośności xd Ja posmakowałem nadgryzionego jabłuszka i nigdy więcej
@PongPingPONG bierz IPhone i się nie zastanawiaj, na YouTubie jest bodajże 2 godzinna instrukcja obsługi iPhone jeśli bardzo chcesz się nauczyć obsługi z góry, ale znam osoby które cale życie były na androidzie a później przeszły na IOS i ogarnęły go w dwa dni. Ja również jestem świeżym przykładem bo 5 dni temu kupiłem IPhone 14 Pro Max, a większość mojego życia przesiedziałem na androidzie i tez oglądałem tą dwugodzinną instrukcje obsługi