Wpis z mikrobloga

Piję już chyba dzisiaj trzecią kawę która przypomina mi dlaczego warto oglądać #lemans przez 24h. Powodów jest kilka, dla powrotowca oczywiście będzie to nadzieja ze Robert kiedyś wygra ten wyścig, a chyba dla wszystkich obecnie jest to również kibicowanie piekarzom którzy to zdecydowanie otrzymują zbyt mało uwagi biorąc pod uwagę rosnące osiągnięcia w sporcie. Natomiast jest jeszcze jeden powód, jest to możliwość komentowania tutaj na forum z czym związana jest lista #mirkolemans zbierająca nas na tagu i w momencie w którym przymykamy oczy, budząca powiadomieniem iż mija kolejna godzina wyścigu jedna z 24. Tak już od lat, panowie z discorda @czyznaszmnie @pablonzo poświęcają swój czas i skrupulatnie weryfikują czy nie śpimy tworząc później prima podsumowanie naszej aktywności w czasie wyścigu na portalu. Jest to fenomen jak ciekawe i aktywne osoby spotykają się na tym nie oszukujmy się technicznie wadliwym portalu nie ułatwiającym w jakimkolwiek stopniu tworzenie podobnie udanych inicjatyw. W tym roku sam zauważyłem ze mimo spędzenia 24h przed ekranem, w przypadku jednej godziny wykop nie naliczył aktywności a z powiadomieniami w aplikacji bywało różnie. Mimo tych problemów i technicznie przesiedzeniu 23 z 24h, miałem przyjemność jako jeden z aktywnych użytkowników otrzymać wspaniały spersonalizowany kubek. Jeszcze raz dziękuję @czyznaszmnie @pablonzo - mega robota!

#f1 Dodaje f1 bo #mirkolemans zasługuje na jeszcze większą listę osób śledzących. Przy okazji chwalę się innymi gadżetami związanymi ze sportem. xd
Gentleman_Adrian - Piję już chyba dzisiaj trzecią kawę która przypomina mi dlaczego w...

źródło: IMG_20230813_115251539

Pobierz
  • 1