Wpis z mikrobloga

Przed chwila w sklepie byłem świadkiem jak kasjerka nie chciała sprzedać pijanemu ukraińcowi wódki więc ten postanowił drzeć po ukraińsku swoją zapijaczoną mordę na cały sklep. Ale i tak ukrofile powiedzą że to jednostkowe przypadki a poza tym Polacy są tacy sami.
#konfederacja
#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • 19
@obszarnik i dlatego zagłosujesz na Konfederacje bo ci żydzi, geje...

Boże, błagam, daj mi takich wyznawców, tak bym was robił na hajs że nawet Mentzen by wymiękł
  • Odpowiedz
  • 0
@Aleale2 W Ruchu narodowym nie ma żadnych pedałów tylko są dumni ukryci homoseksualiści którzy dzielnie przeciwstawiają się swojej "skłonności" - zwykle wspólnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Onuce widzę wymyśliły nową śpiewkę. Teraz obrzydzają Ukraińców poprzez wymyślanie sklepowych historyjek o złym zachowaniu. Już dzisiaj któryś z kolei wpis o tym samym.
  • Odpowiedz
@obszarnik: W ciągu miesiąca, z racji że często po pracy zachodzę do żabki w godzinach nocnych bylem swiadkiem kilku takich sytuacji, co prawda jak dotąd sami polacy ale wiadomo ze swój to może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@obszarnik: u mnie w mieście Ukraińcy z nienawiści srają Polakom na wycieraczki, co prawda nikt nigdy Ukraińców nie przyłapał, no ale kto inny jak nie oni?
  • Odpowiedz