Wpis z mikrobloga

Halko @a__s @wykop @Moderacja @m__b jak to to jest, że wpis z fotografią, gdzie jest wstawiona płonąca swastyka wisi sobie bezkarnie kolejny miesiąc? Jak ja dodałem wpis, w podobnej tematyce, gdzie wrzuciłem kilka zdjęć pojmanych jeńców, którzy mieli podobne tatuaże (przykład niżej) to wpis został szybko usunięty. Z czego wynika ta różnica? Czy z tego, że ja dodałem zdjęcia Ukraińców a fotka po lewej, ma przedstawiać Rosjan? Czy to dlatego, że nie można pisać krytycznie o Ukrainie? Wydaje mi się, że to właśnie z tego powodu, skoro nawet osoby obsługujące konto @wykop przyznały że będą się bardziej przyglądać użytkownikom, którzy piszą krytycznie o naszym sąsiedzie ze wschodu.
Ja wiem, że na wykopie zasady są dość płynne. Całkiem niedawno, w gorących było, dużo wpisów (typu „memy z gąbką”) nieprzychylnych Ukraińcom ale wtedy, nie reagowaliście, bo większość wykopów hejtowała Ukraińców a z użytkownikami „ruskiego wykopu” chcieli się umawiać na browarka. Wykopy jak to wykopy, ich światopogląd, po chwili znowu zmienił się o 180° i teraz nienawidzą Rosjan a o Ukraińcach nie można powiedzieć złego słowa (mimo, że jeszcze niedawno Żeleński pracował [he he] w Żabce)
No ale to, że wykopy co chwila zmieniają zdanie, to jeszcze nie powód by, usuwać wpisy pod pretekstem „trollowania”, bo ostatnio definicja trollingu się bardziej rozszerzyła ale raczej nie ma w niej nic, o tym, że nie można na wykopie pisać o miłośnikach nazimu na Ukrainie.
Całe szczęście @Moderacja nie pracuje w gazetach jak NY Times, Washington Post, czy NBC News, bo artykuły które opisują, co się wyprawia u naszych sąsiadów, mogłyby by się nie pojawić z powodu „trollowania”.
https://www.nytimes.com/2023/06/05/world/europe/nazi-symbols-ukraine.html
https://www.washingtonpost.com/outlook/2022/03/14/neo-nazi-ukraine-war/
https://www.nbcnews.com/think/opinion/ukraine-has-nazi-problem-vladimir-putin-s-denazification-claim-war-ncna1290946

Zresztą to tylko jeden, z wielu przykładów „znikających wpisów”. Jeden ze wcześniejszych banów, był m.in za to, że wstawiłem wypowiedź Leszka Millera, o Wołyniu pod tag Wołyń i zostało to usunięte jako „nieprawidłowe użycie tagów” ……
Teraz tak „usprawniliście” Wykop, że nawet nie widać, za co dostaje się bany a usuniętej treści nie chcecie pokazywać, bo to wpisy mają być tak nieprzyzwoite, że nie możecie ich nawet zacytować….
Tak więc, fajnie jakbyście nie ulegali chwilowym trendom, kogo aktualnie nienawidzą Wykopy ale z drugiej strony, użytkownicy piszą, że nie mają mnie na czarnej liście, tylko po to by masowo zgłaszać moje wpisy, jak leci a @Moderacja też człowiek i musi sobie odpocząć.
Pozdrawiam
Wierny czytelnik
No i pozdrawiam fanów ukraińskiego nazizmu o/
#ukraina #4konserwy #moderacjacontent #wykop
huncwot - Halko @as @wykop @Moderacja @m_b jak to to jest, że wpis z fotografią, gdzi...

źródło: image 25

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
17 sekund po dodaniu wpisu i już spamujesz

Jak zwykle nie masz nic do napisania ale musisz walić spamem, ze swoimi nic nie wartymi głupotami


@huncwot_: Ehhh zle to wyglonda dla bajzedmanuf
  • Odpowiedz
@huncwot_: No nie ma miejsca na odcienie szarości. Wielu nie rozumie, że można w tej wojnie popierać Ukrainę, bo to ona została zaatakowana i się broni przed napastnikiem, a jednocześnie dostrzegać problem z banderyzmem promowanym przez państwo i zamiłowaniem dużej grupy Ukraińców do symboliki nazistowskiej.
  • Odpowiedz
@huncwot_: jego trzeba czarnolistować i ignorować. Jak widać w twoim wpisie leci taktyka zeby ośmieszyć wpis i deprecjonować tak aby temat sie jak najbardziej rozmył. On nigdy w tego typu wpisach pokazujących hipokryzję nie zacznie rzucać argumentami.
  • Odpowiedz