Wpis z mikrobloga

Znudził mi się Wroclaw, wynajęłam mieszkanie prawie rok temu. Bywam tam tylko pomiędzy festiwalami, max tydzień w miesiącu, no czasem dłużej. No i powstał pomysł przeprowadzenia się do Łodzi. Ale co lata do Łodzi? Mieszkam zaraz przy Szkockiej granicy i zastanawiam się z jakiego lotniska coś lata do Łodzi. Bo na bank nie widzi mi się latać z Londynu.

#lodz #samoloty
  • 18
  • Odpowiedz
@Jagoo: Nie no Łódź to nie, bez przesady. Zaniedbane miasto z praktycznym brakiem komunikacji miejskiej.

Katowice polecam jako ex mieszkaniec Łodzi i obecny Katowic. Też jest fajny klimat a dużo bardziej czysto i zielono.
  • Odpowiedz
@epll Gowno promujesz. A byłeś kiedyś normalny. Ale konkretnie. Ziomek mieszkał jakaś dekadę w Szkocji. Wrócił do Łodzi i jest szczęśliwy. Miłej nocy.
  • Odpowiedz
@michalec: Zapraszam bez beki na wycieczkę do kato. Co 2-3 dni zamiatarki ulic, Mariacka gdzie zakaz jazdy autem jest respektowany.

W parkach czysto, zadbanie.

Jechałem 2 dni temu za zamiatarką. Zostawiła zero piasku czy innego syfu za sobą.

A jak to wygląda w Łodzi? hehehe tymienieckiego które w tym roku sprzątali X razy a dalej piach po zimie leży xD

To miasto jest tragicznie zarządzane, nie ma żadnej kontroli prac i
  • Odpowiedz
@Jagoo: z Łodzi to się ucieka, miasto bez jakichkolwiek perspektyw. Praktycznie wszystkie miasta się zmieniają na lepsze a Łódź przez ostatnie 2-3 lata się cofnęła. Syf, patologia, brak komunikacji, ulice jak po wojnie, robota kiepska. Ładnie to wygląda tylko na propagandowych zdjęciach, idziesz 5 metrów dalej i następuje nagłe zderzenie z rzeczywistością slumsu. Niby jest lotnisko ale praktycznie nic z niego nie lata poza londynem i dublinem (chwilowych nowych połączeń nie
  • Odpowiedz
@epll Po pierwsze ja nie hejtuje innych miast. A moglbym. Ale po co. To raz. Z parkowaniem się zgodzę. Ale jeśli dla Ciebie zamiatarka jest wyznacznikiem fajnego miasta to serio… Dobra nie dokończę :)
  • Odpowiedz
@dezerter10 Albo nie mieszkasz w Łodzi albo zarabiasz minimalna krajowa i masz mieszkanie na Wróblewskiego przy Włókniarzy. Ja ani jedno ani drugie i jestem szczęśliwym Łodzianinem i niepolakiem, poza dokumentami :)
  • Odpowiedz
@SurowyOjciec: Hejter bo chce aby to miasto wyglądało tak aby było mi tutaj przyjemnie wracać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michalec Zapraszam serdecznie i to bez beki. Możemy się przejść w te ładne i mniej ładne okolice i sobie wyrobisz opinie.

Z tym, że w kato te mniej ładne okolice są na zadupiach więc tam mało kto chodzi xd

Serio ja nie hejtuje łodzi ale czy wy nie
  • Odpowiedz
@epll Ja widzę wyłącznie progres. I to nawet na moim osiedlu. Ale. Serio Kato jest na mojej liście miast wojewódzkich, których jeszcze nie miałem okazji zwiedzić :)
  • Odpowiedz