Wpis z mikrobloga

Kochane mireczki, robię u siebie, czyli *#!$%@?. Będę miał do wyszlifowania jakieś 150m2 gładzi, głównie chodzi o ściany - po zrobieniu ręcznie jednego pokoju poddaję się, ani nie mam tyle sił, ani nie chcę następne 3 miesiące znajdować pyłu w połowie mieszkania. Myślałem o zakupie najtańszej szlifierki i podłączeniu do niej odkurzacza budowlanego (wiadomo że nie wszystko zbierze, ale im mniej sprzątania tym lepiej).

Jak/Czy mogę realnie w budżecie 200 polskich złotych najlepiej spożytkować pieniądze, tj. czy kupno najtańszej szlifierki oscylacyjnej parkside z Lidla za 120 zł pozwoli mi zrobić te ściany z mniejszą ilością #!$%@? zanim się spali? Czy jest ewentualnie inna mechaniczna i tania opcja?

#budujzwykopem #remont #remontujzwykopem #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@Taiispiimapulber: niby myślałem o pożyczeniu, tylko nigdy nie pożyczałem sprzętu - nie wiem jakie warunki tam są, ale popatrzę na pewno

za to głównie chodzi mi o to, czy mogę mieć coś na własność w tej półce cenowej? nie robię codziennie, więc musiałbym brać to na ileś dni, a to już koszta pewnie jakieś generuje (sprawdziłem na pierwszej lepszej stronie - za taką żyrafę to od jakichś 70 zł za dobę,
  • Odpowiedz
@binGoldfinger kup/ wypożycz żyrafę,

bardziej sie opłaca wypożyczyć bo będziesz to robił tylko raz na początku tylko nabierz sił ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zeszłym tygodniu tez zacierałam i gruntowałam przed malowaniem ale u mnie to był kawałek sciany
  • Odpowiedz
@binGoldfinger może spróbuj wyrwać używaną żyrafkę na olx. Kiedyś kupiłem w Brico jakąś za 300 zł, zrobiłem co miałem zrobić i sprzedałem dalej za 150. Praktycznie nówka. Problemem jest wtedy tylko odkurzacz.
  • Odpowiedz