Wpis z mikrobloga

skąd one się biorą w ogóle?


@KrystynaHadziuk: nieszczelność w kiblu/rurze. A potem pod fuge czy cos i moga przetrwac chyba ok rok bez żarcia.

Z ciekawości kupilem pułapkę na rybiki i zostawiłem na noc w łazience bo co jakis czas widzialem jednego. Zlapalo sie 13
  • Odpowiedz
@ekscytacje: Nawet mnie nie denerwuj xD. Dramat mam z tymi rybikami, ciul wie jak się tego pozbyć. O zachowaniach i funkcjonowaniu rybików wiem zdecydowanie więcej niż bym chciał. Mam wrażenie graniczące z pewnością, że one po pewnym czasie nawet ogarniają, żeby nie wchodzić do pułapki bo widzą tam swoich martwych towarzyszy. W pierwszy tydzień złapałem tego masę, teraz jak wstaje w nocy ogarnąć co się dzieje na chacie to widzę jak
  • Odpowiedz
@radekd111: to Ci sprzedam patent, ogarnąłem mieszkanie z rynku wtórnego, okazało się, że była plaga rybików, taka prawdziwa plaga, poprzedni właściciele straszne brudasy i zaniedbali lokum, no cóż co teraz? Może zacznijmy co na pewno nie pomoże, pułapki i różne proszki na owady nie mają kompletnie sensu, nawet jak zabijesz 10 to w praktyce ich jest 1000 razy więcej. Krok 1 to generalne porządki w mieszkaniu z przesuwaniem mebli, następnie kupić
  • Odpowiedz