Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do częściej podróżujących taksówkami w małych miejscowościach. Co robicie, kiedy złotówa nie odpala taksometru/aplikacji na trasie i po zakończonym przejeździe żąda cenę z D?

Szybko wysiadacie, trzaskacie drzwiami i #!$%@? bez słowa? No i co w sytuacji, kiedy dajecie się zamknąć się w samochodzie - dzwonić na Policję i zgłaszać oszustwo?

Jako mieszczuch z Trójmiasta korzystający głównie z pomocy "wielkiej trójki", jestem ciekaw jak rozwiązywać takie sytuacje, z którymi najczęściej spotykam się w jakichś powiatowych miasteczkach.

#pytanie #taxi #taxizlotowa #uber #bolt #podroze
SteamPunker - Mam pytanie do częściej podróżujących taksówkami w małych miejscowościa...

źródło: 218-2188461_thinking-meme-png-thinking-meme-with-cup

Pobierz
  • 3
@SteamPunker: ja jakiś czas temu miałem taką sytuację, że dojechałem do celu, złotówa mówi, że za darmo, zapytałem go grzecznie, o co mu chodzi, co on wygaduje, miły młody taksówkarz poinformował mnie, że zapomniał włączyć taksometru i w takiej sytuacji nie może żądać ode mnie pieniędzy więc przejazd na jego koszt, powiedziałem mu żeby nie świrował, bo ja normalnym jestem człowiekiem, korzystam z usługi, więc płacę, dałem mu 30zł, mimo, że