Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym prawem jazdy tymczasowym? Chodzi o osobę która już zdała (przed 7 sierpnia) ale jeszcze nie jest wyrobionego prawka.

Z jednej strony jest informacja że od 7 sierpnia ale dla wybranych i w ogóle że kilka dni. Z drugiej że nie trzeba w aplikacji nawet tego prawa jazdy pokazywać bo jest "w systemie". Problem w tym że aplikacją nie idzie nic załadować i sprawdzić czy to faktycznie jest, myśli w nieskończoność po wybraniu mPrawa jazdy (czy czegokolwiek innego oprócz dowodu). Próbowałem na 2 telefonach, usuwałem aplikację - dalej tak samo.

Można jeździć czy nie można? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mobywatel #mobywatel20 #infocar #prawojazdy #pytaniedoeksperta #cepik
  • 7
@Mikseth: Jestem w tej samej sytuacji co Ty. Dostałem w końcu końcu maila z odpowiedzią - osoby, które zdały egzamin przed 7 sierpnia nie dostaną tymczasowego prawa jazdy. Planuje na dniach pójść na komisariat i spytać czy jestem wpisany w cepiku, jak nie zapomnę to dam znać ¯\(ツ)/¯
  • 0
@stefanbombowiec: Codziennie walczyłem z tą aplikacją bo myślałem, że to jakiś błąd a tu u każdej innej osoby mPrawo jazdy od strzała a w tym przypadku, który opisywałem - zapętlone wczytywanie w nieskończoność. Na szczęście prawko już do odbioru.
Podejrzewam, że na 90% jeszcze tego prawa jazdy tymczasowego nigdzie nie widać (czy kontrola czy coś).
@Mikseth: Ktoś odbierał ostatnio prawko w poznaniu. Jak wyglądą z tą płatnością i wysłaniem potwierdzenia przez e-mail? Minęło pare dni a status dalej nie ruszony na info car.