Wpis z mikrobloga

  • 0
@Rogovic: dlatego Macierewicz powinien osobiście to załatwić i np. zgodzić się na stacjonowanie rosyjskich oddziałów na wschodzie PL w zamian za spokój na granicy i nie mieszanie się w politykę w Polsce.
@fff112:

będą rozciągać te prowokacje bo im to na rękę


Ludzie już zapomnieli jak podczas wyborów prezydenckich w 2005, po wygraniu I tury przez Donalda Tuska, nagle pojawił się znikąd Gejbomber i zaczął siać terror bombami w całej Warszawie, domagając wincyj homoseksualizmu xD Polacy jak strwożone baranki, szybko więc pobiegli głosować na antygejowskiego kandydata, czyli Lecha Kaczyńskiego, który ostatecznie wygrał stołek. Po wyborach, tajemniczy Gejbomber tajemniczo zniknął szybciej niż się pojawił,
@fff112: na granicy z Białorusią jest jakaś masakra, to, że PiS rozgrywa sytuację polityczną to oczywiste każda partia by tak zrobiła, ale sugerowanie, że zagrożenie jest wyolbrzymione to już #!$%@? odklejenca. Polecam wybrać sie w te rejony i porozmawiać ze SG
@fff112: weź skończ pieprzyć xd tą samą kartą gra opozycja "patrzcie co się dzieje na granicy i jak słabo sobie z tym radzi PiS". A poza tym wpuszczajo uchodźców. A już inna sprawa, że rzeczywiście to co się obecnie dzieje na granicy to jest najpoważniejsza sprawa z jaką się borykamy. Wy może macie inne spojrzenie, ja mieszkam w Białymstoku i po prostu słucham ludzi i z nimi rozmawiam. Widzę też całe
@marek-termanowski: wiem jaka jest sytuacja, mam kuzyna co cały czas tam jest w służbach, nie raz opowiada co się dzieje, żadne zagrożenie zbrojne dla mieszkańców terenów innych niż blisko przygraniczne.
@Chris_Karczynski tusk usuwał lokalne komisariaty, likwidował jednostki wojskowe, gdyby dalej rządził to armia była by symboliczna, już o zakupach nie będę wspominał ani o tym że muru nie chcieli robić, a nawet go rozbierać z lewicą.
@StoSloty1488 to, że pis wykorzystuje
@marek-termanowski: zbrojnego nie ma żadnego więc można się rozejść, gdyby otworzyli ogień do kogokolwiek to zaraz mają nad łbem śmigłowiec i zostają zsiekani. Nie napadną na nato bo to najbezpieczniejsza granica ruskich :)