Wpis z mikrobloga

@WypiekPeel: Scam. Na Tinderze jest dużo profili azjatek. Jak z jedną mnie sparowało i po jakiejś rozmowie zaproponowała abym zarejestrował się na dziwnej krypto giełdzie bo ona ma sygnały od wujka z banku to wywaliłem parę :D
  • Odpowiedz
@WypiekPeel: Do mnie też co jakiś czas napisze ktoś i się pyta czy jestem przewodnikiem z Polski xD Profilowe to zawsze jakaś azjatycka laska. Zastanawiam się na cyzm miałby polegać ten scam, bo nie są jacyś upierdliwi, narzucający się.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ommadawn: Ja myślałem, że po krótkiej rozmowie będzie chciała jakiś drobny przelew czy coś w ten deseń, ale w sumie prawdopodobne jest, to co wyżej wspomniał @StaryZielony, że to naganiacze na jakieś giełdy krypto, albo w ogóle strony zawirusowane jak w 2000' xd
  • Odpowiedz
@WypiekPeel: No właśnie jest to dziwne w #!$%@? bo narazie nic nie chce, a chce się dowiedzieć w jaki sposób będzie mnie ten ktoś chciał #!$%@?ć na hajs.
Od trzech dni po prostu coś tam pisze.
  • Odpowiedz
@WypiekPeel też do mnie pisał taki ktoś ale szczerze nie pomyślałem że scam bo nie próbowali nawet kontynuować. Grzecznie tylko przepraszam i dziękuję, a pomyślałbym że scammer będzie próbował ciągnąć temat. Jak to ma działać? Liczą na to że ofiara sama będzie kontynuować? Polują na spermiarzy i skąd te azjatki w profilu?
Sandovan - @WypiekPeel  też do mnie pisał taki ktoś ale szczerze nie pomyślałem że sc...

źródło: temp_file3341623769115738824

Pobierz
  • Odpowiedz
jak czekam aż napiszą do mnie. odpiszę że tak, że prowadzę wycieczki. napiszę w jakie dni mam wolne miejsca, co obejmuje wycieczka, cennik, odbiór z lotniska/dworca płatny dodatkowo, płatność z góry przelewem (tu nr IBAN) bądź gotówką na miejscu przed rozpoczęciem wycieczki
  • Odpowiedz