Wpis z mikrobloga

A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co tu dużo mówić jako gracz pecetowy jestem załamany tą informacją. Zupełnie nie rozumiem polityki Rockstar. Nie chodziło o jakiś tam remaster czy remake ale samo wydanie tego legendarnego tytułu na komputery. Dla graczy którzy ograli RDR2 to byłaby wyśmienita okazja żeby zapoznać się z poprzednikiem tym bardziej że jego fabuła opowiada dalsze losy bohaterow znanych z dwójki i samo studio by zarobiło kokosy na sprzedarzy na Steam. I co mam teraz zrobić? Kupno PS4 odpada bo już miałem, ograłem exy i sprzedałem. Kupno Nintendo Switch dla tej jeden gry? Chyba to jedyna sensowna opcja. Mam nadzieję że w wersji na japońskiego handhelda będzie polska wersja językowa co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku gier na tą platformę.

#reddeadredemption #rdr #rdr2 #gry #pcmasterrrace #konsole #ps4 #nintendoswitch
Larsberg - A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co tu dużo mówić jako gracz pecetowy ...

źródło: RDR

Pobierz
  • 23
A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Larsberg: Kto mówił, że będzie pięknie? Jedyne info o remasterze/remake wyszło od dziennikarzy growych, którzy goniąc za clickbaitami bezmyślnie kopiowali wpisy anonimowych insiderów z twittera XD tyle teraz warte są te wszystkie portale growe...
@Larsberg: Wysrali się po prostu na nas, nie wiem jaki deal zrobili z Nintendo Switch ale nie mogli po prostu dać na PC bo macie kupować Switcha!! Zrozumiano? To jest biznes.
Gdzie jest strona gdzie bezpośrednio można im napluć w ryj?
@Larsberg: kod tej gry się ponoć trzymał na charchu żula więc danie tego na platformę o mnogości konfiguracji dałoby efekt gówna a la GTA IV, no i wiadomo, że Take2 chce tylko łatwe hajsy więc machnęli tylko szybki port
@Larsberg: akurat przeportować z ps3 na pc to jest problem. Tam jest CELL z którego ciężko się portuje ale jak już mają wersję na ps4 czy xboxa one to mogli by łatwiej na pc przeportować
@Larsberg: Brak PC to jedno, ale są jeszcze pogłoski, że to ma nawet nie mieć 60 FPS. Jakimś cudem 13 letnia gra nie jest w stanie działać w 60 FPS na obecnych konsolach.

Wiadomo, że to będzie tylko szybki port by wyciągnąć trochę kasy.