Wpis z mikrobloga

@Kempes nie oceniając tej głupoty to ja osobiście nie mogę znieść tego że my czcimy wysiłek żołnierza polskiego, który z politycznego aspektu nie przyniósł Polsce żadnych korzyści. Polska krew została tam wykorzystana a my się cieszymy. Dramat. Nasz powojenny los był rozstrzygnięty przez Anglosasów jeszcze przed wojną.
  • Odpowiedz
nie oceniając tej głupoty to ja osobiście nie mogę znieść tego że my czcimy wysiłek żołnierza polskiego, który z politycznego aspektu nie przyniósł Polsce żadnych korzyści. Polska krew została tam wykorzystana a my się cieszymy. Dramat. Nasz powojenny los był rozstrzygnięty przez Anglosasów jeszcze przed wojną.


@WafleMichaua: może chłopy same chciały nakur#iać nazistów, bo jakby nie było wtedy na terenie Polski nie mogli działać wspólnie z aliantami tylko mogli działać najwyżej
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko tylko że wyzwolenie polski nie będzie było wiadomo już w 39 roku przed wybuchem wojny. Sojusz z Anglią podpisał na Polsce wyrok. Polecam przeczytanie Studnickiego: wobec nadchodzącej II wojny światowej. Gość całkowicie przewidział klęske polski, wojnę na 2 fronty i jałtę przed wybuchem wojny. Za to II RP chciała go wtrącić do więzienia. Polska i polski żołnierz stał się tylko narzędziem Anglii. Anglikom zależało na wciągnięciu do wojny Polski jako pierwszej
  • Odpowiedz
@WafleMichaua: Studnicki to tylko jeden z wielu kolejnych publicystów który "przewidział" nadchodzące wydarzenia będąc kontrowersyjnym na siłę i jednocześnie realizując swoją politykę, już dobrze wiesz jaką ( ͡º ͜ʖ͡º) Takich jak on było i będzie jeszcze wielu
  • Odpowiedz