Wpis z mikrobloga

Hej, możecie polecić dostawcę stabilnego internetu w #tarnow - okolice ul. Krzyskiej, cmentarza? Wiem, że dostępny jest światłowód info-net i multimedia/vectra, ale z tego co czytam to opinie takie średnie.
  • 8
  • Odpowiedz
@mmaaqq: w domu mam infonet od chyba 6 lat i sytuacje w których z ich winy nie było internetu mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Rzadko kiedy robię speedtesta, ale raczej prędkości zgodne z tymi co na umowie.
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki, przeprowadzam się z Krakowa, a z lat szkolnych spędzonych w Tarnowie pamiętam, że były przeprawy z infonetem, ale wtedy to były czasy radiówki czy innych cudów, zakładam że się zmieniło od tego czasu ;p
  • Odpowiedz
@mmaaqq: dobrze słyszeć, że ktoś wraca do Tarnowa ()

Ja co prawda radiówkę miałem od innego operatora, ale odkąd IN położył w mojej okolicy światłowód to korzystam z ich oferty i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Jakbyś się zdecydował na Vectrę to sprawdź dobrze ten router co oni dostarczają, bo u ziomka był problem z wyłączającym się wifi co jakiś czas.
Wymiana sprzętu
  • Odpowiedz
  • 1
@Endorfinek: Zobaczymy jak tam miasto po latach, mam nadzieję że lepiej, chociaż w kwestii kijowego zarządzania chyba nic się nie zmieniło ;)
W każdym razie dzięki wielkie za pomoc i opinie, zależy mi głównie na stabilności, więc zdecyduję się na infonet.
  • Odpowiedz
@mmaaqq: Info-net z 1 km dalej okolice nowodabrowskiej bardzo ok. Kilka razy w ciągu 3 lat wywaliło dosłownie na kilka godzin, ale tak to jest ok. Wcześniej miałem internet z Orange/Neostrady i tam to jak nie było problemu przez tydzień to już był sukces.
  • Odpowiedz