Wpis z mikrobloga

#myszka #logitech #peryferiapc #komputery #pcmasterrace
Cześć i czołem! Mam myszkę alienware aw958 już 6 lat, i szczerze powiedziawszy to chyba najlepiej leżąca myszka dla mnie w moim życiu, ale przyszedł czas na to że zaczęła sie spytać... W sumie to tylko wykończyłem oba wymienne panele boczne :D Ale z tego co widze nie da sie ich dokupić...

Czy ktoś może polecić mi jakąś alternatywę o podobnym kształcie i wielkości, z min 2 przyciskami na boku. Budżet 250-500zł. Może być na kablu. Starałem sobie coś godnego sam wybrać ale tonę w ilosci ofert, a i zdjęcia nie zawsze oddają to co jest na żywo.
  • 4
A pewny jesteś co do kształtu? Teraz jest duży wybór fajnych lekkich myszek. Sprawdziłem sobie na szybko wymiary tej twojej i może być ciężko z wybraniem podobnego modelu?
@Ultima: z myszkami jest tak że ile osób tyle opinii. Ta konkretna Alienware'a ma dość unikalny kształt tj. oversize'owa + modularna. A skoro innych takich nie ma, musisz zdecydować w którą stronę teraz idziesz: wyprofilowany na prawą rękę oversize czy symetryczny oversize, lekka czy ciężka, czy masz jakieś firmy na czarnej liście etc. I wtedy spróbujemy pomóc.
  • 0
@xioner19: @purrminator wcześniej był logitech mx518 - ale w niej wykończyłem lewy przycisk :) Mam duże dłonie, wiec lubie duże myszki. Symetryczne raczej mi nie leża chociaż z droższymi symetrykami raczej nie miałem do czynienia. Wiec celuje chyba w wyprofilowane dla prawej dłoni. Dodam - o zgrozo że gram raczej mało i na pewno nie w fps'y... Wiec myszka w 90% do pracy 10% gier :) Taki oto dziwny człowiek ze
@Ultima: w seriach biznesowych masz kilka modeli Logitecha (i na to z reguły namawiają mirki, chociaż ostatnio lubią się w nich switche sypać) i dosłownie jeden Razera (Pro Click). I to by było na tyle z myszy które nie są typowo gamingowe.
Dlatego ja osobiście dałem se siana i kupiłem gamingową tyle że zgodnie z tym czego potrzebuję: jak największa, jak najcięższa i jak najbardziej wyprofilowana na prawą łapę. W lutym