Wpis z mikrobloga

#przedwczesnywytrysk
Pytanka mam,tylko proszę o konkretne odpowiedzi.Do tych co mają problem przedwczesnego wytrysku:

1.Czy podczas masturbacji też macie przedwczesny wytrysk? Czy jeżeli dochodzę podczas masturbacji w półtorej minuty to wielce prawdopodobne,że z kobietą też będę tak szybko kończył?

2.Czy ktoś z was podczas masturbacji dochodził odpowiednio długo a z kobietą ma przedwczesny wytrysk?

3.Czy za drugim czy trzecim razem też szybko dochodzicie? Ja mogę znowu po bardzo krótkim czasie-10 czy 15 minut ale znowu szybko dochodzę-max 2-3 minuty

4.Czy wasza partnerka w ogóle tolerowałaby szybki spust za pierwszym razem i już dłuższe za kolejnymi? Czy oczekuje dłuższego seksu już za pierwszym razem? Bo radzą,by przestawać,wychodzić z kobiety i zaspokajać ją inaczej i znowu w nią wchodzić i tak opóźniać wytrysk.Ale czy to nie jest frustrujące dla kobiety?

5.Przedwczesny wytrysk to ten poniżej dwóch minut.Wszystko co powyżej 2 minut medycyna nie określa jako schorzenia-czyli jak ktoś kończy po 2,5-3 minutach to niby jest okej i urolog odmówi leczenia bo to nie jest schorzenie?
  • 3
  • Odpowiedz