Wpis z mikrobloga

@wpiszlogintwardzielu: Na obrazku nie powinno być imienia Oskar tylko Mariusz, Grzesiek lub po prostu Anon. Oskar w uniwersum "przegryw to jest zarezerwowane, z tego co tu czytam od czasu do czasu, dla gościa z którym taka Julka mogłaby się spotkać.
  • Odpowiedz
@1001001: no właśnie że dobrze zinterpretowany mem. Bo Oskar to nikt inny jak cuckold i simp pod płaszczykiem wanna be Chad. Jak czytałeś propagandę pewnego normika z Wilanowa, to nie mój problem. Wykop ma jednak krótką pamięć i pewien kołpiarz wraca do łask osób które go opluwały, śmiechu warte. Oskar Deweloperski w prawdziwym życiu ma rogi większe niż Bies z Wiedźmina.
  • Odpowiedz
Jak czytałeś propagandę pewnego normika z Wilanowa, to nie mój problem


@PogromcaPedzlakow: Cóż, nie jestem ani specjalistą blackpill, redpill, przegryw itp. Po prostu moje skojarzenia są takie, że określenie kogoś imieniem Oskar to w dużej mierze Chad. Nie trzeba ani się ze mną zgadzać ani też nie uważam, że mam 100% racji. Po prostu takie mam skojarzenia.
  • Odpowiedz
@1001001: no to dziwne masz skojarzenia. Mi Oskar kojarzy się z beciakiem, bananowcem który myśli że jest ponad innymi. Chciałby być wielkim yeah-baką i tryharduje poprzez popisywanie się w towarzystwie, a skutki zwykle są marne.

@BlackpillRAW śmiechu warte są twoje wysrywy na temat tego że pędzlaki to Chady, prawdziwy Chad ma wyłożony khutas na trendy. Idź sobie zakrzywiać rzeczywistość gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@PogromcaPedzlakow: Jest różnica przy prawdziwym Oskarku Deweloperskim, którego stary jest milionerem, a zwykłym bananowym normikiem pędzlem sub5 który ma dziewczynę julkę z biednej rodziny, ale ona jest z nim tylko dla hajsu i lekkiego życia, przy czym czuje do niego wstręt i doprawia rogi, oraz czeka na lepszą gałąź- dlatego na portalach społecznościowych wstawia zdjęcia, ale na żadnym nie ma sponsora chłopaka.
  • Odpowiedz
@1001001

@wpiszlogintwardzielu: Na obrazku nie powinno być imienia Oskar tylko Mariusz, Grzesiek lub po prostu Anon. Oskar w uniwersum "przegryw to jest zarezerwowane, z tego co tu czytam od czasu do czasu, dla gościa z którym taka Julka mogłaby się spotkać.

To się nazywa 'hoeflation', wartość Oskarka spadła do poziomu anona. Za kilka lat nawet czekoladowe adonisy będą dla femoidòw bezwartościowe a 'bare minimum' to będą półboskie istoty z
  • Odpowiedz
@Chcialbym_byc_kaczka Postać Oskara Deweloperskiego w harlekinach jest odgrywana przez modela Maxa Hamiltona. Jak zobaczysz jego insta to żyje życiem wygrywa z wykopowych memów. W sumie to można powiedzieć, że Oskar Klaudiusz Deweloperski istnieje na prawdę tylko się inaczej nazywa.
  • Odpowiedz