Wpis z mikrobloga

Dawid Załęcki ma 47 lat.
47 LAT!! Wyobrażacie to sobie? On jest starszy od Szalonego Reportera, starszy od Najmana a jest niesamowicie szybki i zwinny.
W wieku 30 lat gdyby ćwiczył od małego to byłby przekocurem
#cloutmma #famemma
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@sintesox: na jakim towarze on niby jest? Masz więcej info? Z tego mówił to on zawsze chciał kontroli antydopingowych tylko jego rywale się nie zgadzali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwe_: W normie bo testosteron na takich dawkach jest w normie. Poczytaj sobie o TRT. Nie #!$%@? Ci teścia na 1500 tylko w normalnym przedziale go bedziesz miał 600-900 i nawet nikt nie pomyśli że się kujesz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@MrBeast: Na jakich dawkach? O czym ty w ogóle piszesz? Podawał gdzieś jakie dawki bierze? Nie musze czytać o TRT, żeby wiedzieć, że jego poziom testosteronu jest w normie. Jakbyś czytał o TRT to byś wiedział, że nie dla każdego jest to wskazane.
  • Odpowiedz
@qwe_: No nie dla każdego ale dla 47 latka jest, jego usta zawsze milczą więc nic się nie dowiesz XD cokolwiek go zapytasz: nie wiem, nie widziałem, nie slyszałem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@MrBeast: no nie dla każdego, i również nie dla każdego 47-latka. Nie u każdego z wiekiem następuje duży spadek testosteronu.

jego usta zawsze milczą więc nic się nie dowiesz XD

wielokrotnie się na ten temat wypowiadał w High League. Nawet badania dał.

cokolwiek go zapytasz: nie wiem, nie widziałem, nie slyszałem.

Nieprawda. W tym temacie bardzo obszernie się wypowiadał
  • Odpowiedz