Wpis z mikrobloga

@Usunelem_Konto: On to coraz bardziej się pogrąża w tym temacie i nawet jego fani mu i temu profesorowi, z którym prowadzi ten kanał, to wypominają...

Jakiś filmik przed tym obecnym, ten astrokwadrans, też o UFO, obejrzałem pobieżnie, fragmentami i już po fragmentach wiedziałem, że zaoszczędziłem 20 minut, jak w jednym fragmencie ten profesor bierze ten generator dymu i uprawia jakieś wygłupy, z dymem, gadając, że "UFO to opary absurdu" czy coś
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Ja widzę argumenty autora materiału, ale także brak zrozumienia(!) jednego, powiedziałbym krytycznego elementu. Otóż gdyby nie było czegoś na rzeczy, to utajnianie przez Pentagon danych nie miało by sensu. A tu jest jak mówią członkowie komisji potężny opór na bardzo wielu płaszczyznach. Poczynając od potencjalnych zdjęć (ujawniających CZŁONKOM SUBKOMISJI KONGRESU - a nie publice! ewentualne UAP) przez potencjalne powiązania i niejasności finansowe pomiędzy "dziwnymi programami" i 3 wiodącymi firmami z
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto @bart16: Dlatego ja sobie cenie postać Michio Kaku, koleś jest mega inteligentny i otwarty, oczywiście to nie ta ranga co tu przedstawiłeś, ale koleś snuje wizjonerskie i pionierskie pomysły, jego nie trzeba przedstawiać.

Astrofaza, właśnie mnie tym odpycha, przedstawia wszystkim zabetonowane stanowisko, przedstawiając wszystko jako ostateczny fakt, może dla innych "betonów" takie stawiska są ok, bo przecież nauka to fakty, dowody i suche fakty. Jednak jak ktoś interesuje się nauką,
  • Odpowiedz
@bialy100k: ale tajne są dane i nazwiska itd a nie 'całość' chyba gościu który mial najwyższe dostęp tajności, wie lepiej co może mówić? Czy ty wiesz lepiej? . Dlatego twój argument jest tak słaby jak ci z astrofazy

Po drugie ustawa o sygnalistach
  • Odpowiedz