Wpis z mikrobloga

@scovil no tylko jak strongbox nie ma tego setu co potrzebuje i z domen leci samo gówno to nie ma nawet na co tego przepalić i takim sposobem zawsze jestem na limicie nie ważne jakbym się nie starał. A przepalanie tego na more mając 13mln jest czystą głupotą.
@scovil: wszyscy narzekają, ale zawsze znajdzie się jeden, któremu to nie przeszkadza.
fajnie.

czego oczekujesz ode mnie? że przyznam ci racje? że ten limit to tylko moja wyobraźnia xd
@Tortcebulowy: Drugi set to chyba na większość postaci w fontaine się zapowiada :P Podobno mechanika tracenia i odzyskiwania hp ma być powszechna. Bardziej mnie martwi pierwszy set, chyba tylko Fischl naprawdę go chce, na Yae może być, ale tylko jak nie masz jeszcze nic wyfarmionego.
@DuzyPies123: Co ty gadasz, golden troupe będzie słabszy tylko dla aggravate yae gdzie długo się na niej stoi żeby procować reakcje na planszy. A dla każdego kto widzi yae tylko kiedy stawia wieżyczki i odpala ulta to będzie upgrade. Szczególnie na niższych konstelacjach i gdy ma się za mało ER% żeby burstować w każdej rotacji.