Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :) Tworzę sobie witrynę na wordpress. Sklep z kursami wideo + sklep z pomocami do nauki. Nie chcę od razu podbijać googla z pierwszym miejscem, ale pewnie są jakieś rzeczy na które mogę sam prosto zwrócić uwagę, żeby chociaż w minimalnym stopniu zadbać o #seo ? Jak już stona będzie gotowa, to pewnie skonsultuję się z jakimś majstrem siedzącym w temacie, ale pewnie są jakieś podstawy o które mogę sam od początku zadbać. Poratuje ktoś jakimiś mądrymi linkami?
Dziękuję! :)

#pozycjonowanie
  • 8
@matixrr: Dlatego właśnie pytam ludzi doświadczonych, żebym nie robił głupot które jakiś random opisał w internecie i wyskoczyły wysoko w wyszukiwarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seozgred: ale trzon SEO zawsze będzie ten sam. Masz robić dobry kontent i dawać wartość, oprócz tego strona ma mieć dobre fundamenty techniczne i być dostępna. Jeśli piszesz o niuansach w algorytmach, które się zmianiają w ciągu roku to zamów firmę za 5k albo przeczytaj dokumentację.
@galgal: ale ja zamówiłem firmę, wydaje na reklamę 6-10 k miesięcznie ... i jakoś się kręci. poza tym nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi. Jak do wszystkiego chcesz używać AI to gratuluję odwagi ;)

poza tym nie masz racji: dobry content nie zawsze da się zrobić - kwestia strategii oraz branży. Jeśli ktoś produkuje transformatory średniego czy wysokiego napięcia to na plaster mu dobry content? Po co mu zajebista technicznie strona? Po co