Wpis z mikrobloga

Murcy, mam problem mam laptopa dell precision 3571 ze stacją WD19DCS, do stacji podłączone dwa monitory. Problem w tym że po każdym uruchomieniu PC muszę od nowa ustawiać rozdzielczości i układ ekranu... Próbowałem już reinstalacji sterowników, zmiany sterowników, czyszczenia rejestru zapisanych ustawień ekranu. Nic nie pomaga...
PS. Windows 11
#komputery #windows11
  • 10
@nowyzielonytopomaranczowy: dziwne, podpinam pod 3 różne konfiguracje monitorów i każdy zapamiętuje, ewidentnie coś jest nie tak. Masz to włączone? Może trzeba zainstalować jakieś dziadostwo od Della, albo w drugą stronę coś odinstalować co wprowadza konflikt.
mattz_ - @nowyzielonytopomaranczowy: dziwne, podpinam pod 3 różne konfiguracje monito...

źródło: w

Pobierz
@mattz_: Mam to opcje, aktywna. Problem jest od początku. Aktualizowałem sterowniki przez aplikację della, nie pomogło. Usuwałem ręcznie sterowniki (NVIDIA/Intel) instalowałem wersję ze strony Intela - nie pomogło. Zainstalowałem Intel arc - nie mogę tam zmienić ustawien monitora, przenosi do windowsowego, a tam problem jest taki sam. Aktualizowałem firmware od stacji - nadal bez zmian... Kompletnie kończą mi się pomysły