Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty By udowodnić Wam abstrakcyjność wycen oraz niewiarygodność cenową giełdy https://alt-exchange.biz/index.php?page=home wystarczy spojrzeć na wyceny innych walut na tej giełdzie jak choćby np tak abstrakcyjna wycena panda/btc . Dlatego też nie sugerujcie się wyceną na tej stronie, ponieważ tego nie można nazwać nawet giełdą ze względu na praktycznie zerowy wolumen obrotu. Także równie dobrze Panowie za chwilę mogę zrobić skup na tej giełdzie do wartości z obecnej 1pcc=415satoshi do 1pcc=3650 satoshi co za chwilę uczynię, w ciągu max godziny ponieważ nie jestem na firmowym komputerze. Także Panowie Ci co piszą że słaba wycena itd że to kit ten PCC są osobami które chcą od Was wyciągnąć za darmo PCC. Czy ja wierzę w PCC? Tak wierzę, dlatego obecnie jestem posiadaczem niemal 100000 PCC wykopanych łącznie na dwóch kopalniach. Pozdrawiam tych co wierzą w ten projekt i życzę więcej dystansu do tej inicjatywy tym mocniej denerwującym się. Myślę, że Ci co się najmocniej denerwują i najmocniej na tym i innych forach negatywnie się wypowiadają. To właśnie oni pierwsi będą się prześcigać w kupowaniu. UZUPEŁNIENIE TEKSTU: No i już mamy kurs 0.00003650 . Ile wydałem na to? 0,01 BTC. Więc Panowie nie mówcie mi że kurs na tej giełdzie jest poprawną wyceną:) Przy okazji wytknąłem im błąd na screenie. dotyczący absurdalnego wpisu w tabeli : Price Quantity Total

Prica 0.00000415 Quantity 0.00000000 0.00000000 Total 0 ( BUK GIEŁDY ).

#polishcoin
k.....L - #kryptowaluty By udowodnić Wam abstrakcyjność wycen oraz niewiarygodność ce...

źródło: comment_oCbPw4vTURVq6Fn7l91jPhMTOnHjagmB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz