Wpis z mikrobloga

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #muzyka #audioboners #audio
Mirabele i Mirkowie pomóżcie proszę z wyborem słuchawek dokanałowych.
Na przestrzeni lat używałem takich dokanałówek:
- Creative EP-630,
- a-JAYS TWO,
- VJJB K4S,
- HTC Hi-Res Audio Earphones,
Creativy jak mnie pamięć nie myli grały muliście nisko, ale jak na tamte czasy były top xD
JAYSy grały fajnie ale były niewygodne, chyba mam jakieś głębokie uszy,
chińskie VJJB to był krok wstecz w stronę brzmienia EPek - nie były złe ale kabel miały fatalny,
HTC w sumie wspominam najlepiej, fajnie grały i były wygodne ale ostatnio się rozleciały ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Słuchawek używam w zasadzie tylko do muzyki (rock i elektroniczna, chociaż klasyką od święta nie pogardzę), jak nie chcę słyszeć niczego więcej, więc mikrofon raczej nie będzie potrzebny ale nie będę narzekał jak będzie w komplecie :)
Żaden ze mnie audiofil ale wiem od czego jest korektor i słuch mam jeszcze całkiem sprawny.
Źródło to smartfon z BT v5.0 a na nim Spotify + kilka ciekawych albumów w lepszej jakości.
Chciałbym się przesiąść na bezprzewodowe - ale trochę się boję, że faktycznie jakość dźwięku jest słyszalnie gorsza od byle jakich przewodowych, no i jeszcze żywotność baterii (chciałbym, żeby długo służyły).
Co radzicie?
Budżet gdzieś do 300 zł, chociaż jak będzie warto to jeszcze trochę mogę wytrzepać ze skarpety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwudziestydrugi - #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #muzyka #audioboners #audio
Mira...

źródło: Y6CQchH

Pobierz
  • 12
@saco: gdzieś kiedyś patrzyłem już na takie, ale to przewodowe są :<
ciekawe jak wypadają dźwiękowo w porównaniu do takich soniaczy co kolega wyżej polecał
audiovoodo ( )

Precyzyjny podział hybrydowy o dwóch częstotliwościach – dzięki precyzyjnej technologii drukowania DLP-3D struktura dyszy akustycznej z funkcją filtrowania i precyzyjnie obliczony podział częstotliwości RC tworzą podział hybrydowy o dwóch częstotliwościach, co sprawia, że ​​oba piloty działają odpowiednio, oferując
@pepepanpatryk do biegania testowałem bieżnię i bez odpowiedniego ogumienia ( ͡º ͜ʖ͡º) trochę wypadały, jak już zmieniłem żeby było dobrze wypełnione to jest git. na siłowni zero problemów, nie miałem też żadnych akcji jeżeli chodzi o pot a słuchafixy wiernie mi służą od ponad 2 lat.