Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję porady. Chciałbym uruchomić małe, zamknięte, "lekkie" forum webowe mały ruch. Postowanie tekstu, bez obrazków (tylko linki do hostingu zewnętrznego), dostęp tylko dla zaproszonych, na szybkim hostingu, poza Polską. Nie za miliony monet. Czy ktoś może mi polecić: 1) soft forumowy, 2) hosting, 3) ew. inne rady.

#hosting #forum #phpbb #software #komputery #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, jeżeli chodzi o hosting to koniecznie sprawdź naszą ofertę na sohost®.
W cenie hosting jest rejestracja domeny .pl
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej!

Jeżeli chodzi o soft to z darmowych popularny jest MyB, a z płatnych Invision Power Board.
  • Odpowiedz
@sohost: Czyli 50/50 na który z nich się trafi. Jeśli OP chcę mieć hosting poza Polską, to niech szuka hostingu, który nie ma serwerów w Polsce.
  • Odpowiedz
@Zerero Nowe konta hostingowe lądują na serwerach w Niemczech, także mieścimy się w wymaganiach.
Dodatkowo nasze serwery są bardzo dobrze zoptymalizowane i o bardzo dobrych parametrach co gwarantuje szybkość działania.
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki odradzam cokolwiek, co ma wspólnego z Polską. Czytałem główny wpis i wiem, że chodzi o forum dla diviarzy, więc Polska odpada, bo zamkną, jak Roksę czy Odloty. Stawiajcie tam, gdzie jest wolność słowa albo diving 100% legitny: USA, Holandia, Hongkong itp. Koszt to maks. 20$ miesina takie małe gówienko. A najpierw obczaj bezpłatne fora, bo i takie wciąż są.
  • Odpowiedz