Wpis z mikrobloga

#samochody #toyota i może jeszcze #mechanikasamochodowa dla zasięgów
W aucie z wypożyczalni upierdzieliłem fotel smarem, nie da się wyprać. Pewnie mnie skasują jak cygan za matkę, chyba że kupię i wymienię fotel. Nic nie mogę znaleźć. Ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać? Albo chociaż co to za toyota? aktualnie produkowany model, albo jakiś przedlift, nie znam się na typoszeregu toyoty. Z informacji w necie może to być E17, 18, 19, 170, 180, 190, za każdą podpowiedź będę wdzięczny
bbr555 - #samochody #toyota i może jeszcze #mechanikasamochodowa dla zasięgów
W aucie...

źródło: fotel

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: @chilon @polskiekoszmarynieamerykanskiesny @xBARTEXx ja #!$%@?, ludzie, czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Jednak odwołuję "za każdą podpowiedź będę wdzięczny". Chciałem żeby mi ktoś pomógł zidentyfikować model tego gówna i ewentualnie podpowiedział gdzie szukać szrotu z japońcami. Przecież jak będzie widać różnicę, to nie kupię, jak #!$%@? błędami po podłączeniu, to też nie kupię. Takie rzeczy to się weryfikuje w 5 minut. Jak już znajdę właściwe i
  • Odpowiedz
@bbr555: to nie lepiej od razu pojechać do tego gościa z toyoty i jego zapytać? To ci od razu wytłumaczy wszystko jak tak się uparłeś na tą wymianę
Powodzenia xd
Nie wiem jak to wygląda w nowych autach ale nie zapominaj że nawet w konsolach głupi napęd dvd może mieć jakieś swoje id i sam nie wymienisz, nie zdziwi mnie jeśli w autach tym bardziej coś takiego wprowadzili, kombinujesz jak
  • Odpowiedz
  • 0
więcej pokory


@xBARTEXx: może mam ci rów wylizać z wdzięczności że łaskawie do mnie napisałeś, chvj że nie na temat.
Trzymaj się też. ;-)

  • Odpowiedz