Wpis z mikrobloga

@szczurek_87: wiesz ja tych klimatów nie czuje ,ale sam bym się wybrał by zobaczyć na żywo jak to wygląda.Pewnie bym zmienił zdanie.Jak w tym roku nie pojedziesz to kiedy?Chyba nigdy.
  • Odpowiedz
  • 0
@mejndadi: znaczy tam nie ma za bardzo zespołów dla mnie. Chciałem poczuć klimat. A co z tym Czaplinkiem jest nie halo? Kijowo że na lotnisku?

@Dzejkop2399 :/

@ThomasPol Ja jeździłem od 2004r. Normalnie z ekipa ze spaniem na polu. W późniejszych latach czasem na wybrane dni tylko. Ostatni na jakim byłem to ten z Majką Jeżowską przed pandemią. Wtedy spałem w hotelu w Słubicach - bo już jakoś
  • Odpowiedz
@szczurek_87 no to ci powiem że już raczej nie poczujesz klimatu, bo jeżeli nie masz ekipy i porządnego kampa z zadaszeniem, to na feście to byś albo tonął w błocie albo usychał z gorąca. ogólnie brak dostępnych lasów gdzie ludzie mogli się rozbijać, czy przyjeżdżać samochodami i kręcić różnorakie imprezy/eventy wyszedł na spory minus. obecnie to skupisko wielu ludzi w jednym miejscu a nie jak wcześniej spotkanie i impreza na koncercie
  • Odpowiedz
@Kremufka2137 spoko ale mnie kawałek zamiast całego lasu nie zadowala, są gusta i guściki ¯_(ツ)_/¯

@szczurek_87 to pr0tip pojedź sobie z dzień wcześniej jak chcesz jechać na cały fest bo rok temu było ciężko z miejscem. gdyby nie ekipa która zarezerwowała mi miejsce to musiałbym spać po stronie "klepiska" lotniska gdzie jest absolutny armageddon - brak jakiejkolwiek trawy, wszechobecny kurz, blisko ulicy głównej, muldy i kamienie.
  • Odpowiedz
@mejndadi: lepszy kawałek niż zero - a zero było w zeszłym roku. To ponoć kawałek testowy i jeśli nie zrobimy wsi to w przyszłym roku będzie więcej.
Ja się bez większego problemu w lesie rozbiłem i jeszcze sporo miejsca tutaj jest.
  • Odpowiedz
@mejndadi: mogę cyknac kilka fotek w wolnej chwili i po prostu wrzucę w nowy wątek. Osobiście wydaje mi się, że po prostu do dominującej większości nawet nie dotarła informacja, że taki lasek jest w tym roku dostępny.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137 też mi się tak wydaje bo zarówno ja sam jak i znajomi, nie mieli pojęcia że ma być jakikolwiek inny wydzielony teren (inna sprawa że nie szukaliśmy za bardzo extra informacji ¯_(ツ)_/¯) wołaj jak zrobisz thread
  • Odpowiedz