Wpis z mikrobloga

@tonymakarony: sam odpływ z syfonem na bank jest cały. Jeśli nie masz wycieku do tej pory po spłukaniu wody , to nie będziesz miał w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup w castoramie biały silikon za kilkanaście zł i to zaklej w #!$%@?, nie będzie się rzucać w oczy.
  • Odpowiedz
@tonymakarony z tymi śrubami będziesz prawdopodobnie miał właśnie problem. Jak nie są z nierdzewki to na bank są skorodowane i łatwo nie puszczą lub co gorsza urwiesz głowę śrubie.
  • Odpowiedz
@Scybulko: @ChlopoRobotnik2137 na moje oko, to jest uwalona podstawa i op jak kiedyś siedzę, to może podzielić historię chłopa ze słokiem w dupie.
Pamiętajcie, że to porcelana, która musi równomiernie rozkładać obciążenia, bo inaczej szybko pęknie w miejscu gdzie są największe. Do tego pęknięcie idzie przez mocowanie śrub, więc jak będzie siadał, to tak samo kibel będzie chodził. Jak to jest z odpływem w podłodze to pozdro xD

Opie @tonymakarony na
  • Odpowiedz
  • 1
@Akatrosh a prysznic to ma chyba z 15 lat :D już go nie ma w sprzedaży nawet bo szukałem ostatnio tych rolek które się zaczepia na skrzydło bo pękały średnio po miesiącu użytkowania.. No i przez to że nie dało się zawiesić skrzydła na prowadnicy to używałem drzwi stawiając je w środku prysznica. I wypadły, też byłem w szoku że się nie pobiły xD
  • Odpowiedz