Wpis z mikrobloga

Julka błagam rzuć mu tą kulą w ten pusty ryj.... jak by do mnie facet powiedzial, ze jestem jego świnią to by te sztuczne zęby z podłogi zbierał... chyba bardziej nie znosze tego kolesia niż Klauno i Loche razem wzięte ... #hotelparadise
  • 15
  • Odpowiedz
@kremowy-sauron: na jedno by wyszło. Gdyby Wixon z Ormiańskim Bakłażanem doszli do finału, on rzuciłby kulą. Teraz do finału dojdzie Żulka z Wentylem i też będzie rzut kulą. Czy to robi nam jakąś różnicę, czy Żulka wygraną zainwestuje w biznes czy Czeczen przewali na dziwki? Mi tam wszystko jedno ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@agahej: po ostatnich akcyjkach może Wiktoria by walnęła ;))) chociaż... ona bardzo patrzy na swój pi-ar. Gdyby jednak znała nasze podejście do Czeczena.. ;)))
  • Odpowiedz
@MajaF1: Wixon dba o PR, ale już chyba nieco przeszarżowała. Od paru miesięcy wieczne fancy wakacje. Dubaj, Chorwacja, Ibiza, teraz Cannes. I wszystko takie luxury: jacht, lot prywatnym odrzutowcem, drogie sportowe auta, imprezy i kolacje w stylu glamour itp. Piniądz się leje. Aż już ludzie dopytują skąd ma na to wszystko. Pod ostatnim postem na ig pytanie wprost czy jest dziewczyną do towarzystwa i inne dwuznaczne insynuacje. Ona zdaje się
  • Odpowiedz
@Rosalinea: mi też w sumie wszystko jedno,ale gdyby Czeczen rzucił,szkoda by było Wixona.. męczyła się tyle i nic.jak rzuci Żulka to się uśmiechnę..lepszy salon kosmetyczny, niż burak z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz