Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@isoversomuch: Gdy okaże się, że macie wspólnie zainteresowanie to zaczynasz rozmawiać na temat tego zainteresowania. Te pytania do tego służą. Gdy nie macie wspólnych zainteresowań, to możesz zauważyć podobieństwo lub że wasze zainteresowania nie są wcale takie odległe i próbować zainteresować swoim zainteresowaniem, ale jednocześnie odnosić się do jej zainteresowań. Musisz okazać ciekawość, nawet jeśli na początek będzie to wydawać się wymuszone. Możesz też zrobić odwrotnie, wykazać zainteresowanie jej hobby, a
@Nemayu: jak rozmawiam z kobietami to mam wrażenie jakby mi część mózgu się wyłączała i się bardzo stresuje nie miałem tak naprawdę w szkole żadnej koleżanki ani tym bardziej przyjaciółki jestem na poziomie 10 latka jeśli chodzi o kontakt z rówieśniczkami, nie łapę takich schematów które wymieniłeś jeśli jestem pod presją
@isoversomuch: Zawsze możesz na początek rozmawiać jak z innym chłopem i nie mieć w tym żadnego celu - pusta rozmowa, próba jej podtrzymania. Jak ci się spodoba, to wtedy tak jak pisze @Tata_Kasi
Raczej głupio byłoby się umówić i nic nie mówić, gdy spotka się twarzą w twarz. Lepiej poćwiczyć na piśmie na początek. Możesz też skoczyć na głęboką wodę - nie trzeba przejmować się tym, że miałeś wtopę na jednej
jak rozmawiam z kobietami to mam wrażenie jakby mi część mózgu się wyłączała i się bardzo stresuje


@isoversomuch: Przede wszystkim uświadom sobie, że kobieta to taki sam człowiek jak Ty, nie nastawiaj się, że to może być Twoja dziewczyna, nie zastanawiaj się, czy jej się podobasz albo jak najlepiej wypaść. Zachowuj się normalnie, gadaj jak z kolegami, tylko wiadomo, bądź trochę milszy.

aż dziwnie się czuję na samą myśl że taka
@isoversomuch: To co napisał @whitepilled_ - jak wystarczająco się podobasz to normalna rozmowa jest wystarczająca. Za dużo było chadfishingów żeby myślec, że trzeba coś innego niż po prostu pisać i sobie żartować. Masz lajki i jakieś pary ale zwyczajnie dla żadnej z tych dziewczyn nie jesteś w top1-3, więc nie skupia się na rozmowie z Tobą. Siedzisz na ławce rezerwowych i dlatego robowa jest jak ze słabym botem.