Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ze Szczecina to może zobaczyć ukrińską wdzięczność i pogadać z sąsiadami. Blok przy Galaxy na jedności narodowej. Tam mieszka moja ciotka. Wczoraj w nocy około godziny 2 - mordę darli ukrińcy pod oknami (w szczecinie mam wrażanie że jest więcej ukrów niż Polaków). Sąsiadka z piętra niżej wydarła na nich mordę, aby się zamknęli bo na policję zadzwoni. Zrobiła się cisza, a o godzinie około jak mówiła ciotka 2:20 (20 min później) wielki hałas na dworze, bo tej sąsiadce kamieniami wywalili okna i wezwała policję. 1 kamień poleciał w okno obok kolejnego sąsiada i też mu wybił szybę. Na razie nie wiem co więcej - ale macie wdzięczność ukraińską i ich zachowanie do słabych Polaków jakich ukr nie szanują. Tuż przy samej galaxy ich wdzięczność była taka widoczna. Dzisiaj będzie tam szklarz więc możecie pogadać z ludźmi jak było i zobaczyć efekty ich wdzięczności. Blok tuż obok galaxy.
  • 3
@rafal-hard: nie no racja mordo, trzeba ich wszystkich teraz po prostu deportować natychmiast w tej chwili niech wracają do siebie, odstawić do granicy pekaesami i Adios Amigos Arrivederci bo to faktycznie oni jak się rozchulają to regularnie będziemy po 2 razy dziennie mieli wymianę szyb w oknach, to nie może tak być, trzeba stanowcze kroki podjąć tera
z fartem
@mexxl: Na razie tylko tyle wiem, tam myślę że jest sporo kamer to może zobaczą dokładniej kto i co. Choć nie wiem jaka ich rozdzielczość. Tak czy tak z własnej kieszeni szyby kupią bo nie sądzę aby ubezpieczenie mieszkania takie coś pokrywało. A ci co wybili to jacyś ukrińcy na oko podobno 20 - 25 lat. Na razie więcej nic nie wiem, i nie wiem czy będę wiedział bo skąd. Chyba