Wpis z mikrobloga

@TrUsKaWkOwAq: ale to nie było molestowanie. Upada to u podstaw czynu. Plus do randomowych fake kont odpisanie pod wpływem emocji w ten sposób, da się usprawiedliwić tymi podłymi pomówieniami.

Wiki zrobiła dużo gorsze rzeczy. Pomówienie jest duzo gorsze

Tutaj przypominam ze screen wiadomości to nie dowód. Nagranie tak.
@TrUsKaWkOwAq pomijając, że uszaty to dzban i komentarz poniżej krytyki - dlaczego oni wszyscy jej nie poblokowali i jeszcze wchodzą z nią w interakcje? Dają się sprowokować jak dzieci, a przecież wiadomo jak to się skończy. A jeżeli faktycznie ma być jakaś sprawa sądowa czy to z jej strony, czy z TVN, to tylko sobie szkodzą. Oni często nawet odzywają się tylko po to, żeby po raz x z niej zakpić nawet
@leemealitie: co do reszty to robią to dla beki i poczucia bycia lepszym, bo każdy zareagowałby tak, gdyby pod dwóch latach jakaś psycholka o nich wspomina.

Ale co do jarosa - to sorry nie masz racji. To paskudne pomówienie z jej strony. Powinna za to odpowiedzieć. Zaburzenia osobowości nie zwalniają z odpowiedzialności - pogódzcie się z tym.

Takich ludzi jak wiktoria nie należy żałować to bardzo złe osoby. Patrz najlepszy przykład
@HanzoOW ale ja nic nie powiedziałam na temat tego czy ona jest winna, czy nie XD wypowiedziałam się jedynie na temat tekstu uszatego, który w każdym wypadku czy to w kierunku wiktorii, czy kogokolwiek innego jest dla mnie karygodny i nie powinien mieć miejsca. Dla mnie takie dawanie się sprowokować w przypadku osób zdrowych świadczy o niedojrzałości i debilizmie.

Złymi osobami są psychopaci, z czego nie da się wyleczyć, a niektóre osoby