Wpis z mikrobloga

Z jednej strony oburza mnie sytuacja z helikopterami ale z drugiej strony zastanawiam się jaka powinna być racjonalna reakcja? Czy te helikoptery powinnismy odstrzelić czy podchodzić mniej emocjonalnie, obserwować i zareagować dopiero kiedy będzie taka konieczność? Może przekroczyli granice tylko na chwile przez pomyłkę?

Blaszczak to ciota i z*jeb ale sam nie wiem co trzeba byłoby zrobić gdybym był na jego miejscu. Pierwsza rzecz jaka przychodzi mi do głowy - wystosować komunikat do władz Białorusi ze jakiekolwiek przekroczenie granicy wiąże się z negatywnymi konsekwencjami i np odstrzeleniem helikopterów ale czy mamy zasoby i sposobność i zgodę by takie coś moc zrobić?

#ukraina #polska #bialorus #afera #bekazpisu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@j0shva: nie mozemy pokazywac z epolacy nie beda walczyc kuwa co to ma byc? musimy pokazywac ze jestesmy gotowi do walki i staniemy do walki razem z ukraina i z pomoca nato zeprzemy bialorusinow i kacapow daleko do wschodu a malpa nie bedzie chcial isc w wojne atomowa bo woli to #!$%@? w razie najgorszego i zyc se spokojnie z hajsem a wszystko wroci business as usual ktory zreszta juz
  • Odpowiedz
@eskejper: wykop jak zawsze pełen specjalistów xD
Helikoptery wleciały na 4km wgłąb kraju i zawróciły, ile to mogło trwać, 5 minut?
Nikt nie miał szans poderwać myśliwców i dolecieć ma miejsce.
Oburzające jest to, że jak mleko się rozlało, to armia nie wysłała w rejon swoich helikopterów i OPL, żeby chociaż zademonstrować jakąkolwiek reakcje i dać wyraźny znak, że żarty się skończyły.
  • Odpowiedz
@grett: Czyli podlatujesz do śmigłowca który leci sobie np 60km/h, odrzutowcem który minimalnie może lecieć 230km/h i co robisz? Zataczasz dwukilometrowe okręgi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz