Wpis z mikrobloga

@kiniaFF: ŁAAAAAAAAA ULUBIONY STRIMER AAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAGAGHAHAGAGAGGAGAGAGGAGAGAYAGAGAGHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHHAHAAHAHAHHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAHAAHGAGAAGGAGAHAHGAHAAHHAHAHAAHAHAHAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHGAGAHAHAGAAHAHAHHAGAHAGAGAGAAHAHAGGAGAGAGAHAHHHHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHA

ŁA
meandmymonkey - @kiniaFF: ŁAAAAAAAAA ULUBIONY STRIMER AAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHH...

źródło: 0f4d58c41901c7ad780affc7676667ed78b8f401efd2e99fcce6488879d20670

Pobierz
@Mlody_mirek99: to jest oczywiste czemu tak jest. Wystarczy po prostu zobaczyć jak funkcjonuje internet i wyzbyć się myślenia, że jeżeli mi się coś nie podoba, to nikomu się nie podoba. Wtedy zrozumiesz czemu bungee kręci takie wyniki, jak i czemu wiele innych influencerów kręci duże liczby.
@gsl7: Czy ty zrozumiałeś mój komentarz ? Nie wychodzę z założenia że jeśli mi się coś nie podoba, to nikomu się nie podoba. Po prostu nie rozumiem czemu ich twórczość przyciąga aż taką dużą rzeszę fanów. Jeśli jesteś ich widzem, to wytłumacz mi, co ci się tak podoba w ich twórczości? Nie odbieraj tego jako atak, po prostu jestem ciekawy.