Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się pewna bajka, więc lekko odświeżę ten tag, może jeszcze coś mi się przypomni i lekko wrócę do postowania. Niestety będzie trochę trudno, bo nie chciałbym się powtarzać, ale tyle tego było, że może być trudno xD. Wrzucę też bajki, które są trochę nowsze, ale warte sprawdzenia.

Sezon 2!

50/100 #100bajekchallenge

Bernard i Bianka

Dziewczynka o imieniu Penny wysyła list w butelce, w którym informuje, że została porwana i prosi o pomoc. Wiadomość trafia do Ratunkowej Agencji Specjalnej, międzynarodowej organizacji myszy. Na ratunek dziewczynce wyrusza Bianka, dama z Węgier, która na swego kompana wybiera Bernarda, woźnego z Nowego Jorku. Myszy dowiadują się, że Penny została uprowadzona przez Meduzę, właścicielkę lombardu, która więzi dziewczynkę, by ta pomogła jej w odnalezieniu bezcennego diamentu, zwanego Okiem Diabła. Z pomocą mieszkańców Diabelskiego Rozlewiska myszom udaje się uwolnić Penny i odebrać diament Meduzie Udowadniają, że mali razem są siłą, która potrafi zwyciężyć zło. Po powrocie do miasteczka Penny zostaje adoptowana, a Bernard i Bianka otrzymują wiadomość o kolejnej przygodzie.

#bajki #kiedystobylo #starebajki #nostalgia #gimbynieznajo
Ketra - Przypomniała mi się pewna bajka, więc lekko odświeżę ten tag, może jeszcze co...

źródło: temp_file3134967522546473557

Pobierz
  • Odpowiedz