Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiało mnie jaki cel ma wrzucanie tych archiwalnych artykułów. Jest to prawdopodobnie wyłącznie element wojenki politycznej. Mechanizm zwykle jest podobny. Pojawia się jakaś informacja personalna z obozu Konfederacji, chwila po tym polityczne boty odszukują jakiś stary artykuł o tej osobie i wrzucają na wykop. Tak było i tym razem. Dobromir Sośnierz po wielu perypetiach opuścił Wolnościowców i powrócił do Konfederacji. Bot szybko odnalazł jakąś wypowiedź sprzed roku i dodaje nic nie wnoszące znalezisko. Szybko dołącza blurred ze swoimi powiązanymi.

#polityka #konfederacja #neuropis #neuropamanipuluje
L3stko - Zawsze zastanawiało mnie jaki cel ma wrzucanie tych archiwalnych artykułów. ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-31 o 12.15.08

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@L3stko: to po jakim czasie wypowiedzi konfederatów się kasują? Dzień, dwa, miesiąc, pół roku? Jak rozumiem dotyczy to też polityków KO, czy to wyjątkowa sytuacja? ¯\(ツ)/¯ Szanuje za zakręcie opisu, gdzie jest napisane że to wypowiedz sprzed roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@makaronzjajkiem: tu nie chodzi o to, że wypowiedź się kasuje. Chodzi o mechanizm robienia tych znalezisk. Jest mikroblog, są komentarze, powiązane. Można takie rzeczy wrzucić w głównym znalezisku. Na przykład w tym przypadku jest znalezisko o powrocie Sośnierza do Konfederacji i spokojnie można było tam wrzucić takie archiwalne wypowiedzi. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@danek01: nie mam ochoty. Moderacja i tak tym się nie zajmie bo zgadzają im się wyświetlenia reklam. To nic że przy okazji obniża się poziom tego portalu, o to już raczej nikt tu nie dba. Ja tylko podzieliłem się swoim spostrzeżeniem. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@makaronzjajkiem: administracja serwisu już niejednokrotnie wyjaśniała, że znaleziska które wnoszą nowe informacje w jakiejś sprawie - nie są traktowane jako duplikaty. Wykopane przeze mnie znalezisko zawierało dodatkowe omówienie tego tematu.
  • Odpowiedz
Zawsze zastanawiało mnie jaki cel ma wrzucanie tych archiwalnych artykułów.


@L3stko: cel jest prosty - pokazac, ze czlowiek ktory obrazal konfederacje wrocil do niej jak gdyby nic i nikomu z prawej strony nie przeszkadza ze Sosnierz znow jest u nich
  • Odpowiedz
Zawsze zastanawiało mnie jaki cel ma wrzucanie tych archiwalnych artykułów. Jest to prawdopodobnie wyłącznie element wojenki politycznej.


@L3stko:

Oczywiście że tak!

No ale powiedz - NIE UWIERA CIĘ TO, jako wiernego wyborcę czy wręcz ewnagelistę Konfederacji?

Fakt że słowa Sosierza czy Mentzenta nie mają żadnej wartości?

Przecież spocony czlowieczek Mentzen ich oszukał, a dla rozłamowców miało nie być miejsca.
A się okazuje że to wszystko co wygadają nic nie warte.
  • Odpowiedz