Wpis z mikrobloga

Z ciekawości obejrzałem pobieżnie kilka pierwszych odcinków jeszcze za czasów Fiata Stilo i to jak bardzo nieporadny albo raczej leniwy i aspołeczny zrobił się Odyn to masakra. Jak mu samochód padł to i z jakimś obcym gościem go pchał, bezpieczniki potrafił posprawdzać, żarówkę nawet wymienić gdzie w Stilo przez względu na dostęp jest to upierdliwe no, a teraz? Przy wszystkim telefon do Karola albo Korsira. Dodatkowo widać jak go ciągło do poszukiwań wszędzie i wszystkiego, że go to interesowało, a nie tak jak teraz ino żeby nachapać się drobnych nad morzem albo szukać mieszkania w Tamizie. No i najważniejsze dużo przyjemniej się takie odcinki oglądało bo co drugie słowo nie było głosem Walaszka..

#odyn
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Gandern: koło Odyna. Kupił busa, na szybko musiał być zrobiony więc dużo niedoróbek jest, wyjazd do Anglii, kopanie w gównie, brak nowego miecza, depresja i "zwiedzanie" Anglii, powrót do Polski i kopanie złotówek nad morzem ze starym
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: Bo teraz się zrobił rubaszny! Kiedyś to było! Kiedyś miał siły na wszystko! Teraz ino tabletki i deprecha! Jeszcze browarem zapija o.O nieźle tam musi pod deklem latać. A JAK ŚMIERDZI! A wiem bo sie nie myłem!
  • Odpowiedz
  • 0
@adam-brzoza: o i właśnie o to chodzi. Wpis ten nie miał być wbiciem w Ciebie tylko obserwacją, że od czasu zamknięcia się w puszce i oglądania Walaszka po nocach po prostu #!$%@? Ci w dekiel. Masz #!$%@? chłopie bliżej do 40 niż 20, a zachowujesz się czasami jakbyś ledwo z gimnazjum wyszedł. Od wielu lat Cię oglądam nawet mnie zainspirowałeś do takiego van life na dziko i swoje auto przerobiliśmy
  • Odpowiedz